Октябрь 17, 2017 – 08:38

У кожного з нас в будинках або квартирах знаходиться велика кількість різних електричних приладів. Сучасне покоління і не уявляє собі життя без них. Але і найбільші проблеми в будинку створюють саме вони. У цій статті ми і з'ясуємо, як вирішувати такі проблеми або взагалі їх уникнути.

Як уникнути неприємностей з електропроводкою

Будь-яке електричне обладнання може функціонувати нормально тільки в тому випадку, коли в порядку електропроводка. Якщо з нею щось не так, це може стати причиною поганих контактів в розетках, електричних коробках. Подібне може викликати скачки напруги, вивести, з ладу і без електрика вже буде не обійтися (сайт компанії).

Як же не допустити подібного? Дуже просто - зробити своєчасно ремонт електропроводки або взагалі замінити її. Якщо електропроводка була зроблена з сучасних матеріалів і при її прокладання виконувалися всі необхідні вимоги, то вона буде прекрасно служити дуже довго - не один десяток років.

Популярное онлайн казино бесплатно предлагает Вам сыграть в любимые игровые автоматы и отвлечься от обыденных проблем.

Причиною пошкодження можуть бути перепади напруги і допустимого навантаження, а також процеси окислення і зносу. Тому, якщо ви вирішили робити ремонт і знаєте, що електропроводка у вас стара, то відразу ж вирішуйте питання її заміни.

Дуже часто при заміні захисних автоматів у людей з'являється бажання замінити їх на більш високу потужність. Ну, наприклад, автомат на десять ампер вибиває, так чому б не замінити його на 16 ампер і проблема вирішиться. Так ось, цього робити ні в якому разі не можна. Автомат більшої потужності не зможе захистити дроти від надмірного навантаження, якщо дроти не мають достатнього перетину. Проводка стрімкого почне зношуватися, може навіть трапиться загоряння. Тому перевищувати потужність, встановлену за проектом вкрай небезпечно.

Всякі несправності, замикання проводки, її обрив можуть трапитися з ряду причин:

Ви забивали цвяхи, свердлили отвори і тим самим пошкодили проводку;

Ви користувалися несправними електроприладами;

Ви підключали велику кількість електроприладів, що призвело до струмового перевантаження;

У вас сталося коротке замикання;

У місцях з'єднань стався нагрів.

Крім того дроти схильні до корозії, а також могли виникнути надломи жив.

Найбільша проблема може виникнути через розрив або замикання в розподільній коробці. Причиною такого може бути порушення контактів пайки в результаті перегріву. А якщо коробка при ремонті була ще й замурована, то проблема посилюється питанням, як знайти тепер цю коробку.

Тому, коли ви робите ремонт, ніколи не замуровуйте ці коробки. Адже щоб знайти і розкрити цю коробку електрикам знадобиться купа часу, а їх час - це ваші гроші.


Похожие страницы:

  1. ​Развлечения детям на электромобилях
  2. Який будівельний степлер краще вибрати
  3. Будівництво Дахи односхилими Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди Своїми Руками Покроково