Зазвичай нас лякає те, чого ми не знаємо - як все невідоме. Навіть якщо завдання не занадто велика, це звичайна властивість людини - уникати незрозумілих обсягів інформації. Іноді власникам бізнесу зручніше передоручити комусь іншому створення і просування сайту, а призводить це до наступного ...

Профессиональная разработка сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ви можете виявити, що доменне ім'я зареєстровано не на вас, тобто, власник - не ви, а той, хто реєстрував доменне ім'я.

Швидше за все, ви розраховували заплатити за створення сайту одноразово і більше не залежати від постійних витрат на нього. Але після запуску сайту виявляється, що движок, на якому працює сайт (його програмне забезпечення) створений програмістом і тільки він має можливість вносити зміни на сайт. Або Вам доведеться роками вивчати бездарно написану інструкцію до адмінки. Адже програміст - не письменник! Він не зобов'язаний вміти зрозуміло формулювати ... І ви потрапляєте в залежність від програміста або фірми на вічні часи. Тим часом, є безліч прекрасних програм з дуже зрозумілими функціями для адміністратора, і до того ж безкоштовних, які ви можете використовувати, нікому не сплачуючи. Знаючи лише ворд, ви зможете з їх допомогою:

додавати нові сторінки

вивішувати відео і фото

редагувати текст

видаляти сторінки і ін.

... все це робиться натисканням однієї кнопки в меню панелі адміністратора. Просто програмісту - і тим більше фірмі по створенню сайтів - не вигідно здати вам сайт для автономної роботи. Вигідно зробити все, щоб підсадити на голку і регулярно отримувати з вас абонентську плату. Вона буде завищена в рази і десятки, а то і сотні разів, у порівнянні з собівартістю виконуваних робіт. Відбувається це через ВАШОЇ некомпетентності і людський неохайності. Два ці фактори викликають спочатку вашу незадоволеність, потім роздратування такий «роботою», потім підозра, що щось не так, потім ви наймаєте аудитора, потім сваритеся не без підстав з програмістом і потім ... ви створюєте сайт знову, але вже за всіма правилами гри. Ви вивчаєте питання, розбираєтеся, які повинні бути паролі і куди дзвонити, якщо в другій годині ночі сайт не вантажиться.

Ви збираєте інформації по крихтах, втрачаючи дорогоцінні місяці, і в кінці кінців до вас доходить, що доменне ім'я придумано невірно, що воно ніколи не просунулося б в пошукових системах ... Що купити його можна за 5 хвилин, за 100 рублів ... Що хостинг - підтримка роботи сайту в інтернеті - коштує 1500 рублів в рік, а не 20 000, як ви платили ...

І що всі зміни на сайт ви можете вносити самі (або ваш секретар зі знанням Ворда) за хвилини, замість того, щоб платити за кожну зміну заголовка по 1000 рублів. А ще до вас доходить, що ви платили від 500 до 2000 руб за статтю так званим сео-копірайтерів. А статті згенеровані роботом, а то і просто скопійовані з інших сайтів, а ви навіть перевірити не спромоглися, тому що не замислювалися про подібні ризики і не знали, як перевірити ...

Якщо ви розумієте, як важливо створити нарешті свій сайт, то можу вас порадувати. Дизайн можна взяти з инета безкоштовно, законно і абсолютно чудовий. Налаштувати програмне забезпечення - безкоштовне - під ваші завдання - від 3000 до 10 000 руб - в залежності від складності завдання, коли мова йде про просте сайті для бізнесу з доходом до 300 000 руб в місяць.

Якщо необхідний складний інтернет-магазин з ліцензійною системою на кшталт Бітрікс, то і тоді базові знання зі створення та просування сайту допоможуть вам заощадити час, нерви і колосальні кошти, а головне, допоможуть швидко створити сайт, який стане годувальником і стане приносити дохід вашої справи . Підвищуйте ваші компетенції!

Дозріли написати техзавдання для вашого першого сайту? Зробимо це разом. Розберемо основну термінологію веб-дизайнерів і програмістів, які пудрять клієнтам мізки розумними словами). Придумаємо доменні імена, основні пункти меню; дізнаємося, що необхідно для заняття міцних позицій в Яндексі і Гуглі за ключовими словами.


Похожие страницы:

  1. ЯК ПОБУДУВАТИ ДІМ НА СТОЛІТТЯ.
  2. ​Продажа бизнеса в Кемерово.
  3. ​ЯК СТВОРИТИ СВІЙ САЙТ З НУЛЯ?