Сентябрь 16, 2017 – 19:01

Вогнестійкі сейфи вибираються до установки там, де малоймовірне проникнення зловмисників з метою розкрадання цінних предметів, але високий ризик виникнення пожеж. Сейфи, стійкі до впливу високих температур, зможуть надійно захистити вміст протягом 60 хвилин після початку впливу вогню. Навіть в разі спрацювання пожежної сигналізації, знадобиться час, поки не приїде пожежний розрахунок, а після приїзду необхідно врятувати цінні речі. Вогнестійкий сейф протягом 60 хвилин після виникнення пожежі та впливу високих температур буде надійно захищати вміст комірок і збільшить шанси на їх порятунок.

Качественный сейф огнестойкий купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Особливості та призначення вогнестійких сейфів

Сейфи, представлені в каталозі, вдало впишуться в умовах будинку або офісу великої компанії - є можливість вибору конструкції з розрахунку ваги і габаритів, типу замка і кількості осередків. Вогнестійкі сейфи незамінні для зберігання важливих документів, які не можна втратити, в тому числі, цінних паперів і документів, печаток, паспортів, страхових полісів тощо. - за все те, що веде до значних втрат часу і грошей. Вогнестійкі сейфи також є гарантією того, що цінні речі не потраплять в чужі руки, персоналу, а також вбрання пожежних, поліції, які приїхали на інцидент.

Технічні характеристики і використовуються матеріали вогнестійких сейфів

Вогнестійкі сейфи виготовлені із сучасних матеріалів і з урахуванням професійних методик, які допомагають забезпечити серйозний захист від пожеж. Серед модельного ряду сейфів можна підібрати конструкція з різною установкою - вбудовані або підлогові, що кріпляться анкерними болтами до підлоги.


Похожие страницы:

  1. Какие бывают двери
  2. Мокра стяжка підлоги
  3. Деревяні ліжка