Январь 4, 2015 – 09:14

Даний тип теплих підлог являє собою плівку невеликої товщини з вбудованими в неї елементами полімеру вуглецевого, створюють теплове випромінювання. При цьому діапазон випромінювання дорівнює інфрачервоним хвилях.


Такі підлоги за своїми характеристиками помітно виділяються на тлі всіх уже відомих обігрівальних систем і перевершують їх по багатьом параметрам. Серед очевидних переваг систем такого типу можна віднести такі особливості:

Висока ремонтопридатність;
Можливість укладання під різні види підлогового покриття;
Зручність і простота встановлення та подальшого обслуговування.
Будівельними нормативами, існуючими на сьогоднішній день, допускається укладання підлог такого типу практично на будь-яку основу. Вони відмінно встановлюються і на звичайну стяжку з піску та цементу, і на дерев'яні підлоги. Плівка інфрачервоного обігріву також чудово вкладається на керамічну плитку.

Головною умовою такої можливості укладання називають вимогу, щоб підстава була максимально рівним (допускається відхилення до 2 міліметрів на погонний метр), чистим і сухим. Для створення теплого плівкового підлоги своїми руками вам знадобляться такі складові елементи:

Терморегулятор (з температурним датчиком);
Тепловідбивна підкладка (наприклад, з ізолону);
Нагрівальна плівка потрібного метражу.
Крім цього, для роботи слід обзавестися розподільною коробкою, бокорезами, викруткою і ізоляційною стрічкою.

Установка обігрівальної системи

Пристрій обігріву необхідно починати з розминки і расстилания тепловідбивною підкладки на підставі. Укладати основу рекомендується так, щоб металлизированы шар перебував нагорі. При цьому окрему увагу потрібно звернути на те, щоб підкладка не мала перекриттів і складок, після чого можна за допомогою стандартного скотчу скріпити сусідні смуги.

Термічна плівка нарізається так, щоб кількість встановлюваних смуг було якомога меншим (для цього їх розстилають по довжині приміщення). Даний метод розміщення плівки дасть вам можливість отримати найменшу кількість контактів, а це - економія на проводах! У процесі підготовки смуг, радимо також звернути увагу на те, що плівку потрібно нарізати по лініях різу, позначеним на ній.

Монтаж теплого плівкового підлоги. Маніпуляції

Смужки плівки необхідно укласти так, щоб покриття з мідними шинами було звернене вниз. Смуги повинні розташовуватися по підлозі без складок, рівне, не допускається наявність перекриттів або помітних зазорів. Щоб виключити зрушення і зміщення смуг радимо скріпити їх між собою за допомогою скотча;
Далі до мідних шин під'єднують контактні затиски. У відповідності з кількістю мідних жив на кожній смузі розміщують по 2 затиску, при цьому їх потрібно звернути в одну сторону;
Наступний етап - підключення підвідних проводів до кожного з затискачів. Інший кінець проводів підключають до контактів розподільної коробки, розташованої недалеко від плінтуса;
Розводку проводів виконують таким чином, щоб їх більша частина була прихована під самим плінтусом (конструкція затискачів і методи їх підключення у різних зразків плівкових підлог можуть суттєво різнитися - тому в роботі найкраще керуватися інструкцією, що додається до плівці).
Окрему увагу необхідно при цьому приділяти ізоляції місць з'єднань. Всі точки приєднання до затискачів проводів і різані краю плівки потрібно надійно ізолювати. Роль ізоляційного матеріалу відмінно грає звичайна ПВХ ізоляційна стрічка або бітумна стрічка. Насамперед, знизу і зверху на місце з'єднання накладають бітумну стрічку, після чого його закривають за допомогою ізоляційної стрічки. Стики різаних кромок також закривають стрічкою бітумної з накладенням поверх неї стандартного ізолятора.

Установка системи управління

Термодатчик системи краще всього розташувати під плівкою в такій зоні, де ризик виникнення механічних пошкоджень буде мінімальним (наприклад, в місці передбачуваного розміщення столу). Розташування повинне бути приблизно на 20 сантиметрів віддалене від країв та поглиблено в підкладку (це виключає можливість будь-яких ушкоджень матеріалу. Розводку проводів в розподільній коробці проводять за схемою паралельного підключення смуг. Над самою коробкою кріплять терморегулятор системи, подсоединим його після цього до загальної системи управління.

Виконавши всі маніпуляції, можна встановити заданий режим температури (28 градусів) на регуляторі і підключити всю систему до електромережі. Якщо плівкова поверхню нагріється, а терморегулятор спрацює (відключить від мережі систему) при температурі 28 градусів Цельсія - це свідчить про те, що все виконано правильно і ви можете переходити до встановлення покриття.


Похожие страницы:

  1. ​Ідеї для фотоколлажа своїми руками
  2. Будівництво Вимощення Своїми Руками
  3. Будівництво септика своїми руками
  4. Міжкімнатні двері купе своїми руками