Ноябрь 3, 2014 – 12:44

Стрічкові фундаменти дуже надійні. Матеріали, що використовуються при зведенні такої підстави, можуть бути різними. Наприклад, це бутові камені, бетонні моноблоки, бутобетон і червоні цеглини. Мінімальна ширина стрічкового підстави залежить від матеріалу, який використовують, а також від конструктивної особливості стіни:


Залізобетон - 100 мм.

Бетонний розчин - 250 мм.

Цегла - 500 мм.


Стрічковий фундамент може бути як збірним з фундаментальних блоків, так і монолітним. Щоб прискорити зведення такого фундаменту, можна користуватися фундаментальними блоками з монолітним залізобетонним поясом на кожному з них.

Якщо основа вже збудовано вище рівня ґрунту, його потрібно вирівняти розчином цементу, після, зрозуміло, виконати гідроізоляцію за допомогою руберойду. В цій ситуації на бітумну мастику наносять два шари водовідштовхувального матеріалу.

Виконуючи зведення такого фундаменту стрічка закладається під кожну зовнішню і внутрішню капітальні перегородки, при цьому ширина поперечного перерізу може відрізнятися в залежності від тиску і конструктивної особливості перегородки.

Відвідавши наш інтернет-ресурс, ви отримаєте доступ до найбільшого каталогу описів різноманітних товарів, цін на них і місць, де найвигідніше їх купувати. Клікнувши посилання на сайті, ви зможете ознайомитися з докладною інформацією щодо товару, який вас цікавить швидко і просто.


Похожие страницы:

  1. ​Як вибрати металеві вхідні двері
  2. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео
  3. ​Захист фундаменту від вологи
  4. Сучасний декор у ванній кімнаті
  5. Устройство фундамента на болотистой почве