Апрель 18, 2018 – 16:38

Місто в світлі нічних вогнів може значно змінитися - стати більш романтичним, затишним. Саме в такому вигляді він, в більшості випадків, і запам'ятовується гостям міста. Дизайн світла став частиною освітлення архітектури і сьогодні визначає рівень впорядкованості міст.

Качественную дрель Вы можете купить на сайте https://lainer.com.ua/catalog/instrument/elektroinstrument/dreli/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тенденції в світловому міському дизайні дуже схожі з іншими сферами містобудування. Спрямовані вони, перш за все, на те щоб жителям і гостям міста було максимально комфортно і у гостей обов'язково з'явилося бажання приїхати сюди ще раз. Як же все це здійснити?

Рівень комфортності визначається декількома критеріями. Перше - це сприйняття простору жителями. Воно обов'язково повинно бути не дратівливим і м'яким. Подібними подразниками можуть бути: занадто яскравий блиск, відблиски будівель і багато іншого.

Міське освітлення, перш за все, має давати можливість пішоходам і автолюбителям орієнтуватися на місцевості і знаходити потрібний напрямок. Для цього кольору і чіткість освітлення повинні дотримуватися.

Від міської ілюмінації потрібно, щоб воно було не тільки зовні приємним, але і зручним для автомобілістів. Найважчими ділянками в плані висвітлення залишаються, безсумнівно, автомагістралі міста, адже за ним пересуває велика кількість різних категорій транспорту. Основне завдання в освітленні автомагістралей - надати учасникам дорожнього руху можливість спокійного переміщення. При цьому потрібно не забути і про освітлення фасадів прилеглих до дороги будівель.

Особливого підходу вимагають ділянки з історичними пам'ятками та іншими архітектурними пам'ятками. Якщо встановити джерела освітлення таким чином, щоб вони охоплювали не тільки фасад будівлі, а й тротуари, то будівлі з такою підсвіткою, навіть старі, будуть виглядати велично. Не зайвим буде, якщо і освітлювальні прилади будуть виконані в стилі тієї ж епохи що і будівлі, що знаходяться в безпосередній близькості. Якщо і освітлювальні опори будуть також декоровані, то це лише посилить загальну картину.

Вважається, що людина може відчувати себе досить комфортно тільки в разі, якщо йому нічого не загрожує. У зв'язку з цим міський дизайн освітлення може і повинен зраджувати пішоходу почуття впевненості у власній безпеці. Наука сьогодні все більше приділяє цьому уваги. В такому стані повного спокою і розслаблення жителі міста можуть, не відволікаючись насолоджуватися місцевими красотами.

В останні роки питання енергозбереження приділяється все більше уваги, в зв'язку, з чим дизайнерські рішення в області міського освітлення повинні бути не просто красивими, практичними, виконаним з містобудівного Сніпу, але і енергоефективними. Сучасно освітлювальне обладнання, яке легко можна знайти на вітчизняному ринку досить ефективно і може зберегти до 30-ти відсотків електроенергії. При цьому сам обсяг освітлення не зменшується.

Домігшись правильного міського освітлення можна вигідно підкреслити найкрасивіші і чудові частини міста, зробити його більш комфортним для всіх.


Похожие страницы:

  1. ​Стеллажи для кладовки
  2. Кухні на замовлення
  3. ​Алюмінієвий профіль
  4. Стиль городского освещения
  5. ​Автономні системи опалення