Январь 27, 2018 – 16:53

У сезон опалення температура в приміщенні залежить як від роботи теплових мереж та комунальних служб, так і від стану радіаторів. Багато стикаються з вибором в період заміни на нові батареї. При покупці необхідно враховувати технічні параметри батареї, зовнішній вигляд, характеристики роботи та ціну.

Вы можете посетить уютное кафе Борщаговка и насладиться прекрасными блюдами и замечательным обслуживанием. Цены Вас приятно удивят.

Габарити радіатора вибирають відповідно до таких вимог: відстань від нього до підлоги повинно бути не менше 10 см і до підвіконня - 15 см, а до стіни - 5 см. Якщо вимоги не дотримані, то тепло загубиться.

Існує багато типів батарей, які стали дуже популярні. Всі вони мають розпізнавальних особливості по виду, а також способу передачі в приміщення тепла. Можна купити чавунні або алюмінієві прилади. Найякіснішими на сьогодні є біметалічні батареї. Секційні радіатори дозволяють підібрати потрібний розмір для приміщення.

Заміна проводитися після закінчення опалювального сезону, так не доведеться йти в ЖКГ і писати заяву на відключення централізованого опалення. Коли демонтаж старого приладу проведений, на кронштейни навішується новий. Для такої роботи найкраще запросити фахівця. Він підбере більш зручний варіант з'єднання. Найкращим вважається металопластикове з'єднання.

Коли робота проведена правильно, то батарея прослужить довго.

Джерело: https://vodogray.co.ua


Похожие страницы:

  1. ​Процесс поступления в университеты Киева
  2. ​Дефекти облицювання: і її типи та усунення
  3. Секрети дизайну двокімнатної квартири
  4. Современное строительство ворот и заборов
  5. ​Автономні системи опалення