Апрель 19, 2017 – 19:00На заміну дерев'яних рам прийшли пластикові профілі, які відрізняються демократичною ціною, і мають високі експлуатаційні характеристики. Але навіть якісні ПВХ-вікна потребують технічного обслуговування. Причиною цього може стати неправильне поводження з конструкцією, природний знос, похибки при установці, порушення умов експлуатації. Усунути виниклі проблеми допоможе регулювання пластикових систем. Подібна процедура може знадобитися в разі провисання віконної стулки, а також при її недостатньо щільному закриванні, при проблемах з ручкою.

Регулювання пластикових вікон

Здійснити регулювання цілком реально і власними силами. Але для цього знадобляться набір інструментів:

плоскогубці або пасатижі;
ключ з шістьма гранями 4 мм (меблевий);
викрутка хрестова (розмір 3 або 4) і зіркоподібною форми з різними насадками;
машинне масло.

Изготовление электрошкафов на s-m.ua/ru/produktsia/shkafy-napolnye-np по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Якщо ви не впевнені у власних силах, то краще звернутися до професіоналів. Майстри мають спеціальне обладнання, призначене для технічного обслуговування саме ПВХ-профілів. Крім того, конструкція вікон від різних виробників відрізняється, при цьому з деякими тонкощами ремонту знайомі лише професіонали.
Найбільш часто зустрічаються проблеми

У числі найбільш поширених проблем - розхитування ручки. В такому випадку регулювання зводиться до підтягування її кріплення, яке має вигляд прямокутної накладки. Елемент необхідно провернути пальцями, після чого під ним стануть видні два болта. За допомогою шестикутної викрутки їх слід затягнути.

Зустрічається неполадка, пов'язана з неповним провертає ручки або її заїданням. Найчастіше вона пов'язана з забрудненням або недостатнім змазуванням внутрішнього механізму цього елемента. Виникає питання - як регулювати пластикові конструкції в такому випадку? Для цього потрібно знати пристрій ПВХ вікна. В першу чергу, ручку необхідно зняти, а потім очистити всі видимі частини і скористатися мастилом. Якщо це не допомагає, то можна спробувати послабити притискне зусилля. А його посилення необхідно при всиханні ущільнювача, яке стає причиною утворення щілин і порушення герметичності.


На торці стулки, в прорізах заглушок з металу, знайдіть опуклі циліндри. У свою чергу, на рамі потрібно відшукати деталі, за які чіпляються циліндричні елементи при поверненні ручки. Регулювання притискного зусилля здійснюється шляхом повертання циліндрів або відповідних їм зацепов. Залежно від того, яку модель і конструкцію мають пластикові вікна, процес може виконуватися за допомогою плоскої викрутки або щипців. Перевіряти можливість налагодження слід дуже акуратно, щоб не пошкодити механізм.

Нерідко виникає багато проблем, пов'язані з тим, що край стулки зачіпає віконну раму. Така проблема пов'язана з деформацією або ослабленням утримує фурнітури. Детальну відповідь на питання: як відрегулювати пластикові вікна в такому випадку, варто шукати на сайті фірми-виробника. Як правило, для проведення таких робіт необхідно знайти на нижньому навісі або верхньої системі «ножиці» регулювальні болти, що мають головку під ключ з шістьма гранями. Деякі профілі оснащені спеціальними доводчиками, призначеними для підйому всієї двері. Для їх регулювання треба працювати з болтами на нижньому навісі, попередньо знявши захисний елемент над ними. Після кожного прокручування необхідно перевіряти, чи усунуто неполадка. Якщо ця проблема не зникне, то необхідно продовжувати регулювання до усунення проблеми.


Похожие страницы:

  1. Підвіконня пластикові
  2. Поиск недвижимости для аренды
  3. ​Усуваємо шум з пластикових вікон
  4. Пластикові вікна