Для тих, хто любить і цінує гарні меблі, подряпини - це дуже велика неприємність. Особливо засмучує непередбачуваність їх появи - коли в будинку є діти, подряпини, а також плями, практично гарантовані. Домашні тварини теж вносять свій внесок в пошкодження зовнішнього вигляду вашого улюбленого шафи або столу. Щоб видалити плями та подряпини на меблях, найпростіше звернутися до фахівців, але цілком можливо приховати пошкодження, застосувавши деякі рецепти маскування проблемних місць вашої меблів.

Як замаскувати пошкодження

Для маскування ушкоджень на світлих меблів підійде звичайний крем для взуття білого або бежевого кольору. Відповідно, для меблів темного кольору знадобиться більш темний крем - коричневий, відповідного відтінку.

Профессиональное оформление гостинной по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Інший варіант засобів оброблення темної дерев'яних меблів - йод і настій кори дуба. Йод потрібно розводити водою перед тим, як затирати подряпини, настій кори дуба не вимагає розведення. Меблі чорного кольору можна обробляти чорним кремом.
плями і подряпини на меблях

Затирка пластилінової масою

Слід зазначити, що подряпини бувають різні. Якщо світле дерево подряпане незначно, то цілком можливо впоратися за допомогою бджолиного воску або суміші масла і оцту в рівних частинах. Сумішшю масла і червоного вина можна замаскувати легку поцарапанность меблів не дуже світлих, але і не дуже темних відтінків.

Для обробки подряпин, залишених на полірованих меблях, фахівці рекомендують оливкова або машинне масло змішати в рівних частинах з червоним вином, а після того як меблі оброблена, протерти її сухою ганчіркою.

Простий, але дуже хороший рецепт - потерти подряпину ядром волоського горіха.
реставрація меблів волоським горіхом


Похожие страницы:

  1. ​Дефекти облицювання: і її типи та усунення
  2. Нафтові сорбенти: види, застосування
  3. Производство кованных ограждений