Октябрь 24, 2017 – 08:28

Найпоширеніша мокра стяжка, незважаючи на появу безлічі інших технологій, до цих пір не втрачає популярність. За великим рахунком, вона є основою для будь-якої іншої, яка має на увазі застосування цементного розчину, крім тих, де використовується напівсухий метод. Всі інші способи організації такої конструкції просто припускають використання різних речовин і матеріалів для надання поверхні певних властивостей:

пінополістирол або керамзит (знижує вагу і робить шар теплоізоляційним);

фіброволокна (скріплюють суміш при застиганні в усіх напрямках і підсилюють міцності бетону);

армування металевою, пластиковою або стекловолоконной сіткою (покращує зносостійкість настилу).

Крім того, якщо Вам потрібна мокра стяжка підлоги під ключ, не забувайте, що завдяки додаванню деяких домішок, можна застиглий розчин зробити більш стійким до перепадів температури, до агресивної хімії, до стирання і т.д. Визначати, яка саме речовина має використовуватися в кожному конкретному випадку повинні професіонали з багаторічним стажем. Це дозволить значно підвищити довговічність покриття і уникнути перевитрати бюджету через покупки непотрібних і, до речі, не найдешевших компонентів.

Качественный изолятор ипу купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

монтаж мокрій стяжки

заливка мокрій стяжки підлоги

мокра стяжка підлоги

заливка мокрій стяжки

монтаж мокрій стяжки підлоги

мокра стяжка

Заливка мокрій стяжки підлоги

Потрібно залити мокру стяжку під ключ в Санкт-Петербурзі? Звертайтеся до наших фахівців. Компанія «Профі-Стяжка» знаходиться на ринку надання будівельних робіт різної складності вже багато років, і ми сміливо можемо гарантувати:

відмінна якість виконання кожної послуги;

професійні консультації;

застосування тільки кращих матеріалів і перевірених технологій.

Шукаєте того, хто зможе зробити монтаж мокрій стяжки підлоги за 1 день з матеріалами. Тоді Ви знову потрапили за адресою! Зв'язавшись з нами, Ви отримаєте підтримку справжніх професіоналів своєї справи, здатних виконати будь-яке замовлення в найкоротші терміни. При цьому результат ми завіримо документально.


Похожие страницы:

  1. Запчасти для котлов
  2. Бетонні підлоги
  3. Вентильовані фасади
  4. Плитка під цеглу
  5. Пластикові вікна