Февраль 28, 2017 – 19:02
На сьогоднішній день глянцеві натяжні стелі - це, мабуть, найкращий варіант. Вони вишукано виглядають і не вимагають особливого догляду. Адже всім нам так набридло кожні пару років робити косметичний ремонт стелі. Для цього доводиться виносити або вкривати меблі, вибирати колір стелі, розводити безлад на пару днів, а то і тижнів. Особливо це незручно на кухні, готувати і вживати їжу в брудному і курному приміщення не приносить особливої радості. Але з приходом у ваше життя натяжної стелі все це забудеться.

Кровать камила купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Особливості глянцевих натяжних стель.

Глянцеві стелі підійдуть для будь-яких приміщень вашої оселі. Яким буде ваш стелю - залежить тільки від вас, ви можете проконсультуватися з професійними дизайнерами або самі втілити в життя всі свої найпотаємніші мрії. Це можуть бути рівні плавні лінії, а може бути багаторівневий стелю з гострими кутами. Купити глянцеві натяжні стелі в Києві ви можете в компанії ПП Золотар.


Переваги глянцевих натяжних стель.

1. Ціна глянцевого натяжної стелі дуже низька.
2. Глянець візуально збільшує приміщення. Це, мабуть, найголовніша перевага даного виду стелі. У наш час санвузли і кухні в багатоповерхівках будують малометражними. І глянець, мабуть, краще рішення для таких приміщень.
3. Вологостійкість. Плівка ПВХ, з якої виготовляють полотно для стелі, не змінює форми і розмірів при вплив на неї вологи. Що так важливо для кухні та санвузлів. Не варто також забувати, про те, що полотно може витримати до 100 л / м2. І якщо буде витік, така стеля врятує обробку ваших стін і підлоги.
4. Швидкий монтаж. Конструкція стелі вельми легка і її монтаж не забере багато часу і сил. Змонтувати таку стелю можна за день.Також не варто забувати, що термін служби глянцевого стелі обчислюється десятиліттями. Стеля може морально застаріти, але ніяк не обвіснуть або збліднути. Головне дотримуватися правил експлуатації і не забувати, що полотно перебувати в натягнутому стані і будь-який неакуратний рух гострим предметом може його пошкодити.


У нашому каталозі представлені полотна провідних виробників світу. Ви зможете купити глянсовий натяжна стеля будь-якого розміру і кольору. Телефонуйте, питайте - завжди раді новим клієнтам!


Похожие страницы:

  1. Гипсокартонные потолки на кухне
  2. Покраска деревянного дома
  3. Концепція сучасного ремонту
  4. Що таке квартира погодинно?
  5. Глянцевые натяжные потолки - какие они?