Октябрь 17, 2018 – 17:06

В умовах тотального заощадження теплової енергії утеплення будинків і квартир виходить на перший план. Існує безліч варіантів цього процесу. За словами фахівців, найбільші втрати тепла відбуваються через віконні і дверні прорізи, тому в першу чергу потрібно простежити за належної герметизацією саме цих ділянок.

Профессиональный тренажерный зал Черкассы предлагает Вашему вниманию широкий спектр услуг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Заміна вікон та дверей на сучасні екземпляри дозволяє значною мірою заощадити теплові ресурси і є першим етапом. Етапом другим буде надійна герметизація, до виконання якого пред'являються деякі вимоги.

Якісна герметизація вікон зменшить втрати тепла і позбавить приміщення від протягів і вогкості. У періоди, коли присутній підвищена вологість, погано закладені стики є осередками виникнення грибка і цвілі. Нерідкі випадки промерзання через що навіть якісні вікна деформуються і виходять з ладу.

Багато обивателів не приділяють достатньої уваги закладенні швів і формування укосів і відливів. Неякісно виконані роботи і призводять до вищеописаних наслідків. Іноді це відбувається через незнання, а іноді при неможливості виконання герметизації самостійно через недоступність через великої висоти. Професійні компанії вирішують ці проблеми і виконують роботи будь-якої складності.

Використання перевірених матеріалів дозволить створити надійну гідроізоляцію. Професійні герметики не деформуються в процесі експлуатації, і довгий час зберігають свої властивості. Надійна гідроізоляція вікон супроводжується видаленням будівельно-монтажної піни з подальшим заповненням порожнин, щілин і прорізів вологостійкими герметиками і іншими ущільнювальними складами. В цей процес входять і створення зовнішніх укосів, установка відливів і козирків. У разі необхідності проводиться і заміна що вийшли з ладу елементів вікна. За допомогою спеціального обладнання спеціалізовані компанії здійснюють герметизацію на будь-яких висотах.

Подібні роботи проводяться з чіткою відповідністю основним нормам і правилам, тому краще довірити їх виконання досвідченим виконавцям. Правильна герметизація дозволить в рази знизити втрати тепла, зменшить проникнення холодного повітря, виключить промерзання і продовжить експлуатацію самого вікна. За допомогою подібного методу можна також утеплювати балкони і зовнішні дверні прорізи.


Похожие страницы:

  1. Будівельні тендери: основні нюанси проведення.
  2. Розрахунок ціни натяжних стель і особливості замовлення
  3. Принцип дії повітряного теплового насоса для опалення
  4. Как получить деньги в долг от компании Швидкокредит
  5. Герметизация и гидроизоляция окон: основные этапы проведения работ