Здійснилася давня мрія - куплений заміський ділянку. З цього моменту перед будь-яким власником постає питання, як його облаштувати. Кожному хочеться вигідного його відмінності від безлічі сусідських і, щоб там можна було повноцінно відпочити з близькими та друзями.


Для цього можна найняти дизайнерів. Вони цілком зможуть будь-які ваші задуми втілити в життя. Але це, по-перше, виллється в чималу суму, а по-друге, куди як приємніше зробити все своїми руками з любов'ю.

Перед початком робіт необхідний план. Для цього на аркуші паперу намалюйте все те, що хотілося б надалі бачити на своїй дачі. До найдрібніших подробиць. План майбутньої ділянки готовий. Можна починати втілювати мрію в реальність.

Якщо на ділянці є старі дерева і чагарники, а також старі будови їх потрібно повністю видалити. Далі розрівнюємо площа і робимо необхідну розмітку згідно з планом. Облаштування будь-якої ділянки починається з будівництва.

По-перше, це сама трудомістка частина, а по-друге, після нього залишається багато сміття. Тому всі ландшафтні роботи відкладаємо до того часу, коли завершиться основна будівництво.

Ось і добудований будинок, будівельне сміття прибрано. Тепер можна приступати до облаштування. Роботи по ньому потрібно продовжувати згідно з тим планом, який намічений. Поступово висаджуються дерева, розбиті квітники. Не варто забувати про садові доріжки. Вони зв'яжуть між собою всі куточки саду.

Дуже приємно відпочити від суєти галасливого міста в суспільстві близьких і друзів. В тиші, серед природи, насолоджуючись ароматом трав і співом птахів.Ще краще гріє усвідомлення того, що мрія втілена в життя своїми руками.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками Фотозвіти
  2. Двері з дерева своїми руками
  3. Будівництво Своїми Руками Фундамент