Як побудувати фундамент

Ноябрь 6, 2014 – 21:39

как построить фундаментБудь-яке спорудження тримається на фундаменті, і з нього починається будівництво.Від того як побудований фундамент залежить міцність всієї конструкції, будь то велика висотка або маленький дачний сарайчик.

 

Але, якщо багатоповерхові будинки розраховують досвідчені архітектори, то невеликі садові будиночки, сарайчики, дачні лазні найчастіше робить сам господар, без будь - яких складних розрахунків, покладаючись на свій життєвий досвід, інтуїцію і накопичених грошей.

 

Часто відбувається так, що час і витрачені зусилля пропадають даром.Руйнується підставу, в стінах з'являються тріщини, цегляні кладки лопаються, перекошуються вікна, насилу починають закриватися двері.Доводиться робити різні часові підпірки, переважувати двері, прибивати заново відвалилися дошки т.е. доводиться багато ремонтувати або навіть робити заново.

 

Як правило все відбувається тому, що було мало часу приділено основи конструкції. столбчатый фундаментДля того щоб правильно побудувати фундамент своїми руками, необхідно розрахувати вагу споруди, вивчити геологію грунту на ділянці, вибрати оптимальну архітектуру будови.Тільки з урахуванням цих даних можна уникнути дорогих помилок.

 

В даній статті наведено список заходів, які необхідно зробити перед тим, як самостійно побудувати фундамент.Залежно від цих даних, можна прорахувати, яке підстава більше підходить для вашого будинку або дачі.

 

Традиційно, фундаменти закладалися на глибину промерзання грунту.Це вирішувало питання з силами морозного обдимання, які на такій глибині дорівнюють нулю.Ви так само можете скористатися цим методом, але часом, така підстава надлишкове і дороге.Приклади наведені нижче, сподіваємося допоможуть вам розібратися з цим.

 

винтовые сваиТак само пропонуємо подивитися невеликий відеоролик, де частково порушена тема споруди фундамент.

 

Якщо вас не лякають труднощі, з якими вам неодмінно доведеться зіткнуться, то до початку будівництва необхідно проробити попередні роботи з дослідження грунту.Всі номери, представлені нижче клікабельні. Пройшовши по них можна більш детально дізнатися про конкретному етапі робіт.

 

Дані необхідні для підрядка фундаменту будинку

 
     
  1. Зіставити сумарна вага будови з несучою здатністю, і вирішити для себе.
  2.  
 

Отже, припустимо ви визначили всі необхідні параметри.Тепер наведемо кілька прикладів, які допоможуть відповісти на запитання «Який фундамент вибрати і як його побудувати?»

 

Ми не будемо розглядати випадки, коли при будівництві передбачається зведення цокольного поверху, тому що такі підстави розташовані на глибині промерзання.У таких випадках досить визначити несучу здатність грунту і побудувати фундамент залежно від ваги будинку.А якщо фундамент стрічковий і рівень грунтових вод високий, то додатково потрібна гідроізоляція і дренаж.


Источник: stroim-svoi-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо стрічковий фундамент. як
Будуємо стрічковий фундамент. як

Гарантія швидкого і якісного виконання робіт від будівельної компанії в Чехові - Металургійний портал SteelLand.Ru
Хотів побудувати власний будинок в Чехові.Хотів його побудувати своїми руками. .. На закладку фундаменту пішло стільки часу і сил, що за моїми підрахунками, якщо я буду виконувати всі роботи сам, то ще, як мінімум, роки три - чотири не зможу заселитися в новобудову.

Похожие страницы:

  1. Будівництво Бань Своїми Руками
  2. Будівництво Човнів Своїми Руками
  3. Будівництво Ремонт Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Своїми Руками
  5. Будівництво Фундамента Своїми Руками