Строительство монолитного ленточного фундамента своими рукамиПристрій фундаменту є одним з найбільш трудомістких етапів будівництва заміського будинку своїми руками.
Найпоширенішим типом фундаменту, застосовуваним в приватному будівництві.Є стрічковий фундамент.

 

Пристрій і технологія зведення такого фундаменту проста, тому зведення стрічкового фундаменту під силу навіть початківцю будівельнику.

 

Проектування стрічкового фундаменту

 

На початковому етапі, остаточно визначаються з формою майбутнього будинку, тобто необхідно точно знати яку форму повинен мати проектований стрічковий фундамент.

 

Устройство ленточного фундамета Стрічковий фундамент зазвичай зводиться тільки під несучі стіни, тому такі моменти при проектуванні необхідно відзначити.

 

На етапі проектування, розраховується не тільки необхідна міцність і навантаження фундаменту, але також потрібно розрахувати кількість необхідного будівельного матеріалу, тобто складається і затверджується приблизна кошторис.Це дозволить відразу закупитися необхідною кількістю будівельного матеріалу.

 

Після того як всі розрахунки проведені, а матеріали куплені, починається етап підготовки місцевості до зведення стрічкового фундаменту.Цей матеріал включає в себе прибирання і вирівнювання необхідної площі - формування будівельного майданчика.

 

маркування lentochnogo основою

 

lentochnogo честь заснування місцях vиpolnyaetsya з pomoshtyyu verevki і kolиshek це зустріти, як bи otcherchivaetsya модель budushtego lentochnogo підстави.Кілочки, як правило, необхідно ставити на місцях перетину стін і кутах майбутньої будівлі.Це необхідно, в першу чергу для того щоб траншея була рівною і точно відповідала необхідної формі фундаменту.

 

Після того як розмітка проведена перевіряється її рівність, тобто, звіряється розрахункова довжина стін з розміченій.Іншими словами звіряються розміри проекту фундаменту з розмірами розмітки.Якщо всі розміри співпали, то розмітка зроблена правильно. Якщо ж розміри не співпадають, це говорить про те, що будь - то стіни змінилися розміри, наприклад, її повело вбік (т.е. вона стала довшою). У такому випадку необхідно шукати помилку і виправляти, до тих пір, поки розміри не співпадуть.

 

Земляні роботи

 

Земляні роботи включають риття траншей під майбутній стрічковий фундамент.Розміри траншеї повинні відповідати розмірам фундаменту, плюс для влаштування опалубки траншея робиться на десять сантиметрів ширше.


Источник: stroika-rukami.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво фундаменту будинку
Будівництво фундаменту будинку

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...


Похожие страницы:

  1. Будівництво пальових фундаментів Своїми Руками
  2. Будівництво монолітного фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво стовпчастого фундаменту Своїми Руками
  4. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками Відео
  5. Будівництво дачного туалету Своїми Руками