Стовпчастий фундамент своїми руками: бюджетний варіант + розбираємо варіант «на віки»

Январь 14, 2015 – 08:57

Столбчатый фундамент своими руками: бюджетный вариант + разбираем вариант «на века»Довговічний і недорогий стовпчастий фундамент зазвичай будується під будівлями, стіни яких можна назвати полегшеними - а це дерев'яні та щитові лазні, каркасні і виконані з піноблоків.Але буває, що нульовий рівень такого типу закладається і під важкою цегляної лазнею - коли потрібно глибоке закладення і стрічковий фундамент в такому випадку може розорити.Адже стовпчасті обходяться мінімум в півтора рази дешевше останнього варіанту, ніж, власне, і хороші.

 

Для зазвичай легкого і невеликий лазні масивні стрічкові фундаменти нерідко те саме непотрібної розкоші - а ось стовпчастий підходить для такого будівництва значно більше: і за ціною, і за міцністю.Так, традиціоналізм пристрій stolbchatogo опорна плита присутність predpolagaet оману - але немає Powered parnaya як різні nuzhdaetsya немає.

 

Якщо будувати стовпчастий фундамент своїми руками, то насамперед необхідно зробити його точний розрахунок.Для чого необхідно обчислити масу лазні, а тут важливо враховувати і її снігове навантаження - в Московській області це приблизно 100 кг на кожен квадратний метр площі. Виды столбчатого фундамента Як і вага внутрішнього наповнення лазні: меблів, печі і людей - що це ще 100 кг на той же метр.

 

До слова, якщо важко обчислити несучу здатність грунту на певній місцевості, тоді краще виходити з такого розрахунку: 0, 5-0, 6 кг на см2.По суті, саме такі параметри у торфовища або старого осушеного болота.У всіх інших випадках - справи набагато краще.

 

Найпростіший спосіб - взяти бур діаметром в 25 см і просвердлити їм у грунті невеликі ями - 15-20 см.Це буде основою для виготовлення нижньої частини стовпів. Вона обов'язково армується дрібною сіткою і засипається пескобетоном 200-й маркою.

 

У центральній частині ями потрібно вставити кілька прутків арматури так, щоб вони виглядали з ями не більше, ніж на 10 см.Це можуть бути старі і непотрібні шматки труб, залізяки і уламки.

 

А щоб цементне молочко не вбирає в грунт, допоможуть шматки руберойду або навіть звичайні поліетиленові пакети.


Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Як залити стовпчастий фундамент
Як залити стовпчастий фундамент
столбчато стрічковий фундамент
столбчато стрічковий фундамент

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...


Похожие страницы:

  1. Будівництво монолітного фундаменту Своїми Руками
  2. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками Відео
  4. Будівництво стовпчастого фундаменту Своїми Руками