Декабрь 24, 2014 – 06:26

Столбчатый фундаментЯкщо ви вирішили побудувати дачний будиночок з дерева або іншого легкого матеріалу, то вибір фундаменту цілком логічно буде зупинити на столбчатом.Звичайно, якщо грунт вашого ділянки не болотистий, на такому грунті зведення стовпчастого фундаменту економічно виправдано.А ось на щільних грунтах він дозволить не тільки надійно укріпити будинок, але і заощадити значні кошти.Для спорудження стовпчастого фундаменту своїми руками буде потрібно всього лише лопата, арматура, бетономішалка руберойд і трохи зусиль.

 

Починаються роботи, звичайно ж, з розмітки ділянки, а також зняття верхнього грунтового шару висотою 20-30 сантиметрів.Потім позначаємо на місцевості контури нашого фундаменту за допомогою кілочок і корду і визначаємося з розташуванням майбутніх стовпів.Вони, по розуму, повинні розташовуватися один від одного на відстані від півтора до двох з половиною метрів, при цьому в обов'язковому порядку бути присутнім під кутами будинку, а також у місцях стику стін.Це дозволить нам порахувати кількість стовпів і придбати матеріали в потрібному обсязі.

 

Наступним етапом у місцях розташування майбутніх фундаментних стовпів копаємо ями, ширина і глибина яких залежить від матеріалу стін майбутнього будинку, а також типу грунту, на якому він зводиться.На дно викопаної ями укладаємо руберойд для гідроізоляції, а також звертаємо з нього трубочки діаметром сантиметрів 10 для ізоляції майбутніх стовпів.Паралельно з цим нарізаємо арматуру по висоті стовпів фундаменту.Не варто будувати будинок на рівні землі, щоб уникнути зайвої вологості в приміщенні, ідеально його підняти над землею на 60-70 сантиметрів.

 

Коли всі підготовчі роботи закінчені, включаємо бетономішалку і готуємо розчин.Готовий бетон заливаємо в підготовлену яму на висоту 10-20 сантиметрів, швиденько встромляємо в нього арматуру, вміщену в трубку з руберойду.Після цього починаємо неспішно наповнювати трубку з арматурою бетонним розчином.Паралельно необхідно зовні обсипати що зводиться стовп землею, щоб бетон не випливав з трубки і не деформував руберойд.

 

Так один для всіх стовпців odnim Формування наш фонд.Після того, як всі стовпчики будуть благополучно встановлені, необхідно перевірити, чи однакової висоти вони вийшли.Для цього потрібно з'єднати стовпи рівною дошкою і перевірити горизонтальність за допомогою рівня.Якщо все нормально, можна переходити до зведення стін, не забувши при цьому покласти на опори шар гідроізоляції.


Источник: inddom.ru

Возможно, вам понравится:

Фундамент своїми руками - види
Фундамент своїми руками - види

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...

Похожие страницы:

  1. Будівництво монолітного фундаменту Своїми Руками
  2. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво стовпчастого фундаменту Своїми Руками Відео