Ноябрь 23, 2014 – 00:15

У даній статті представлена ​​найбільш повна інформація про пальовому фундаменті своїми руками, викладена в найбільш стислій і зрозумілій формі.Тут ми перерахуємо різні типи пальових фундаментів, конструкції і влаштування цих фундаментів, а також розглянемо використовувані матеріали для паль.

 

Svajnyj фундамент широко використовується в промисловості і громадських робіт.Даний фундамент може зводитися і на слабких грунтах під будівлі в декілька поверхів.Використання пальового фундаменту дозволяє скоротити роботи по влаштуванню підвалу будівель (організація технічного підпілля), або взагалі виключити їх з будівельних робіт.Пальові фундаменти також з великим успіхом застосовуються в будівництві дачних будинків і котеджів.


Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

розрахунок пальового фундаменту
розрахунок пальового фундаменту
Стрічковий фундамент своїми
Стрічковий фундамент своїми

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...


Похожие страницы:

  1. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками
  2. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво монолітного фундаменту Своїми Руками
  4. Будівництво плитних фундаментів Своїми Руками