Буронабивної фундамент своїми руками: розбір етапів будівництва в покрокових фото і відео

Январь 5, 2014 – 06:01

Буронабивной фундамент своими руками: разбор этапов строительства в пошаговых фото и видеоСтрічковий і стовпчастий фундамент більш традиційними і зрозумілі для будівництва бань в Росії, проте більш сучасний буронабивної фундамент має цілий ряд переваг перед ними.А для ділянок на схилах і з проблемним грунтом це і зовсім - ідеальний варіант.І для тих місць, де забудова ведеться особливо щільна, фундамент на буронабивних палях дозволяє побудувати навіть двоповерхову лазню без наслідків для грунту і знаходяться поруч будівель.

 

Вся ідея цього дива-фундаменту в тому, що палі не забивають з силою в землю і не пошкоджують шари - вони ніби «виростають» із землі.Говорячи простою мовою, у грунті пробуравлівают свердловина, в неї ставиться труба або робиться знімна опалубка і все це заповнюється будівельним розчином.

 

А для слабких грунтів буронабивної фундамент з ростверком буває і зовсім єдино можливим варіантом.Адже головне завдання будь-яких паль і стовпів - спертися на самий твердий шар грунту - на нестисливий, той, що завжди знаходиться нижче рівня промерзання грунтових вод.А він може перебувати в силу геології деяких регіонів достатньо глибоко.От саме буронабивні палі і досягають такої лінії - тримаючи на ній всю новозведеного баню.

 

Сьогодні практикується також і такий більш дорогий, але надійний нульовий рівень, як фундамент палі на буронабивних паль з утеплювачем.Для цього використовується пінополістирол, який, як відомо, має жорстку структуру.Фіксується він прямо на гідроізоляцію і засипається грунтом. До того ж пінополістирол сам по собі - відмінний амортизатор для сил обдимання грунту.

 

А найголовніше - навіть стрічковий фундамент на буронабивних палях чи не порушує комунікації, які були встановлені на ділянці ще раніше.А те, що підвалу в такій будівлі потім не зробити - для лазні не можна вважати проблемою, адже таке приміщення для неї просто не традиційно.Радує і термін експлуатації такого фундаменту - більше ста років!

 

Будувати цей міцний і надійний фундамент можна в будь-який час року - а це цінний момент.Але під час будівництва необхідно суворо дотримуватися технологію, інакше навіть невеликі прорахунки призведуть до серйозних наслідків - і перший постраждає міцність самої будови.


Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Каркасна лазня своїми руками
Каркасна лазня своїми руками

Михайло Зеленін: «Ми піднімали місто з руїн» - Mangazia
Ветеран війни, zaslužennyj будівельник УРСР Своїми руками vosstanavlival poslevoennyj Бєлгород.В архіві Михайла .. Під час розмови він перебирає старі фото. На одному з них він коштує ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Каміна Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Фундамента Своїми Руками
  3. Будівництво Фундамента Своїми Руками Фото
  4. Будівництво Фундаментів Своїми Руками Відео