Фундамент для забору своїми руками

Январь 2, 2015 – 07:04

Фундамент для забора своими руками У багатьох фундамент асоціюється виключно з будинком.Однак у підставі потребує будь-яка споруда, включаючи огородження: воно забезпечує довгостроковість і надійність паркану що відзначає кордон володінь власника.

 

Навіщо потрібен фундамент для паркану

 

Міцна основа для огорожі по периметру ділянки дозволить паркану прослужити довше і зробить його якісніше: міцний фундамент не дозволить паркану покоситися з часом або під дією руху грунту.Встановлений без підстави, паркан буде вимагати ремонту щороку.Цим і обумовлюється необхідність створення міцного фундаменту для огорожі навколо ділянки.

 

Опалубка под фундамент забора Kromme потребує uprochneniya паркани, фундамент trebuetsya і ispolyzovanii opredelennиh stroitelynиh МАТЕРІАЛІВ: Adobe, бетон, гофрований, kamney.

 

Планування і розрахунок огорожі

 

Перед безпосереднім облаштуванням фундаменту потрібно ретельно спланувати зведення всього паркану.Адже глибина підстави і сама конструкція підстави багато в чому залежать від будівельного матеріалу, вибраного для огорожі.

 

Планування забору починається з нанесення розмітки на межу ділянки. Ленточный и столбчатый Тут потрібно дотримати точність: чи не захопити частину території іншої ділянки, і в той же час не дуже заглибитися на свою територію.Розмітка наноситься за допомогою кілочків і мотузки. На кути кордону вбиваються кілочки, на них натягується мотузка, після чого символічне огорожа повинна бути виміряна за допомогою рулетки.Якщо завмер проводитиметься фахівцями, то використовуватися будуть такі вимірювальні прилади, як теодоліт і нівелір.

 

Безпосереднє облаштування фундаменту. Перед тим як робити будь-які дії з підготовки грунту до установки підстави забору, потрібно вибрати тип фундаменту, відповідний до використовуваному будівельному матеріалу для огорожі.Це

 
   
 • ремінь;
 •  
 • stolbčatyj;
 •  
 • в поєднанні;
 •  
 • камінь.
 •  
 

Як виглядатиме фундамент під паркан, залежить від того, який будівельний матеріал буде використовуватися для його зведення.Будь-яке огорожу має несучі точки - стовпи. Як несучі точок можуть бути використані цегляні стовпи, залізні труби, дерев'яні бруси, кам'яні стовпи.


Источник: stroysvoimirukami.ru

Возможно, вам понравится:

Каркасна лазня своїми руками
Каркасна лазня своїми руками

Михайло Зеленін: «Ми піднімали місто з руїн» - Mangazia
Ветеран війни, zaslužennyj будівельник УРСР Своїми руками vosstanavlival poslevoennyj Бєлгород.В архіві Михайла .. Під час розмови він перебирає старі фото. На одному з них він коштує ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
 2. Будівництво Фундаментів Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Фундамента Своїми Руками
 4. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео