Будівництво фундаменту своїми руками справа дуже складна, але за певних умов можна домогтися гарних результатів.Зрозуміло, в процесі будівництва необхідно засвоїти ряд правил, без дотримання яких будівництво буде неможливим.
По-перше, це збір усіх необхідних документів, що дозволяють почати будівництво.Необхідно переоформити у власність земельну ділянку. Збір усіх документів при нинішньому порядку може затягнутися, оскільки в наших казенних будинках люблять відтягувати цю справу.
Официальный сайт Киева http://kupit-diploma.com/ поможет Вам сделать дипломную работу быстро и качественно.
По-друге, важливим етапом при будівництві є обстеження самої землі.Важливо зрозуміти який на Вашій землі грунт і вивчити його властивості.
По-третє, важливо оцінити і свої фінансові можливості.Залежно від початкового капіталу, вибираємо і матеріал для будівництва.
З'ясувавши це, можна приступати до наступного етапу. Необхідно зрозуміти який тип фундаменту нам необхідним.
Найбільш поширені такі види фундаменту:
- стрічковий
- свайний
- монолітний або плитний
Найбільш часті помилки при будівництві фундаменту, які здійснюють будівельники, що мають порівняно невеликий досвід - неправильний вибір фундаменту.
Ми не дарма стали говорити про грунті. Адже земля на якій стоятиме вся конструкція житлового або нежитлового будинку - основа благополуччя наших праць.Тому, якщо на нашій ділянці велика частина землі має пухку структуру, порівняно недалеко або ж прямо на нашій ділянці мається болотиста місцевість, то при такому розкладі нам більше підійде тільки свайний тип фундаменту.
При слабкому грунті або якщо більш щільний шар материкового грунту знаходиться на порівняно великій глибині (понад 2, 5 м.) Застосовується технологія заливного плитного або монолітного фундаменту.
, якщо воно є, або серцевий ГРУНТУ ГРУНТУ буде, в основі Kotorogo Лі skalnaâ породи ідеальне рішення буде ремінь Структурна Sposobnyj vyderžat навіть екстремальних важких конструкцій.
При будівництві фундаменту своїми руками нам знадобиться:
1.шнурка, що дозволяє поставити розмітки
2. Рівень
3. Екскаватор для риття котловану
4. Багнети для шнурки
5. Для зведення опалубки знадобляться:
- молоток
- цвяхи
- сокира
- ножівка
6.дротяна арматура
7. Підйомний кран (при будівництві блочного фундаменту)
У своїх фінансових розрахунках варто враховувати і вищеописані матеріали, необхідні для будівництва.
В роботі з важкою технікою бажаніше всього заздалегідь підготувати графік робіт, щоб не затягувати з будівництвом майбутнього будинку, бо будівельний період на тому ж Уралі триває всього лише 4 місяці за умови хороших погодних умови.
Источник: miass-master.ru
Возможно, вам понравится:

Перші підсумки і нові очікування «Селігеру»
- Комсомольська правда
Близько 4000 осіб на тиждень - з 13 по 20 липня - obrazovatelnyh майданчик «Селігер», RESA Соціальні проблеми, допомогли Будівництво фундаменту політики molodežnoj країни.
Похожие страницы: