Апрель 5, 2017 – 06:57


Почнемо з будівельного степлера, навіщо він потрібен? Раніше, коли займалися оббивкою, доводилося використовувати дрібні цвяхи і молоток, а це аж ніяк не найвеселіше справа, коли дуже часто дістається молотком по пальцях. Але пізніше придумали такий нехитрий інструмент, як будівельний степлер, і ремонт як в квартирі, так і зовнішні роботи стало робити трохи легше, адже їм можна працювати без ризику поранитися, і швидкість роботи зростає в рази. Навіть можна згадати і психологічний ефект, адже наскільки приємніше працювати хорошим сучасним інструментом.

Різновиди будівельних степлерів

Профессиональное производство металлоконструкций от ТехПромСистем по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо поглянути на внутрішню частину меблів, так там видніються лише дужки від степлера, а не прибиті цвяхи. Але будівельний степлер може працювати не тільки з дужками, а й з тими ж самими дрібними цвяхами, і з такою ж легкістю забивати їх в меблі.

За допомогою степлера ремонтні роботи стало виконувати швидко і набагато якісніше, ніж вручну, тому що під час роботи з ним завжди можна поправити позбівшуюся тканину, ніж з роботою вручну, коли на це не вистачає рук, коли обидві руки тримають цвях і молоток.

Будівельний степлер ще називають текер. Вони бувають трьох видів.

пневматичний;
електричний;
Механічний.

Пневматичний і електричний степлери використовуються у великій промисловості, на фабриках і заводах.
Мережевий степлер

електричний степлер

Механічний степлер компактний, тому його дуже зручно використовувати в побуті, для дрібномасштабних робіт. Десь на стільці швидко підбити тканину, або з'єднати рейку на підвіконні.

Будівельний степлер дуже зручний в роботі, з ним використовуються металеві скоби або гвоздики, досить щільно притиснути його до поверхні і натиснути на ручку.

Існує ще й кабельний степлер, його використовують електрики для скріплення проводів спеціальними скобами.

Є молотообразний степлер, його використовують для скріплення руберойду, теплиць, поліфом до підлоги, тощо, де не потрібна особлива точність. Цей степлер строчить як автомат, і практично миттєво скріплює будь-яку поверхню


Похожие страницы:

  1. Будівництво Гаража з піноблоків Своїми Руками
  2. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Веранди на Дачі Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди Своїми Руками Фото