Октябрь 6, 2017 – 16:28

Перш, ніж укладати підлогове покриття, неважливо яке, будь то ламінат, лінолеум, паркет, необхідно підготувати підставу. Воно повинно бути міцним, надійним і обов'язково рівним, в іншому випадку, це відіб'ється на загальному вигляді статі в самому негативному ключі.

Серед безлічі варіантів підготовки статі одним з кращих був і залишається бетонну підлогу. Правильно зроблена бетонна стяжка забезпечить надійне підгрунтя для підлогового покриття і сприятиме його тривалої експлуатації.

Незважаючи на те, що процес заливки бетонної підлоги, на перший погляд, виглядає простим і нехитрим, він вимагає певних знань і умінь.

Перш за все, підготовка

Після того як ви купили бетон від виробника, підготовчі роботи для бетонування підлоги полягають в тому, що поверхня, на яку буде укладатися розчин, необхідно позбавити від всілякого сміття. Не можна допускати напливів цементних розчинів, які могли впасти зі стін в процесі проведення ремонту, обов'язково демонтувати старе покриття, якщо таке має місце бути.

ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» — настоящее и будущее в развитии инфраструктуры Броваров, купив квартиру здесь Вы непременно получите жилье своей мечты.

Найважливіші етапи підготовки повинні виглядати так:

очищення поверхні від будівельного сміття;

візуальний огляд, виявлення тріщин, їх закладення;

розмітка майбутнього бетонного шару (з використанням будівельного рівня);

грунтовка поверхні;

установка додаткових елементів: теплі підлоги, шар ізоляції, армована сітка.

В якості гідроізоляції бетонної підлоги, найчастіше використовують руберойд або спеціальні полімерні плівки. У разі необхідності можна додати і теплоізоляцію, наприклад, керамзит, пінопласт.

Для того щоб витримати обрану товщину майбутньої підлоги, по всьому периметру встановлюють мітки - маячки. Розмічаючи майбутній підлогу, необхідно звертати увагу на той факт, що шар бетону не може бути менше 6 см. В іншому разі не гарантується належна міцність підстави.

Підготовка цементного розчину

Міцність бетону безпосередньо залежить від якості приготованого розчину, від його компонентів і ретельності змішування. Для приготування розчину потрібно:

цемент марки М-400 в кількості 1 частина;

просіяний будівельний пісок - 2 частини;

гравій дрібної фракції - 2 частини.

Сухі складові змішуються до отримання однорідної суміші і розбавляються водою, в якій кількості (приблизно!) 0,5 частини. Точна кількість залежить від безлічі факторів, зокрема, вологості піску і гравію. Консистенція розчину, яка повинна вийти, залежить від шару, який планується наносити. Легко здогадатися - для заливки товстого шару кращий густий розчин. Для тонкого - більш рідкий.

заливка підлоги

Отримавши розчин достатньої консистенції, змішавши його до однорідного стану, переходять до процесу заливки. Порцію бетону виливають на підготовлену і розмічену поверхню. За допомогою спеціального «правила», що представляє собою дошку, з прикріпленою до нього для зручності ручкою, розчин розрівнюють, намагаючись вивести загальний рівень підлоги до рівня, попередньо виставлених, маячків. За допомогою вібраторів, або використовуючи ручні «трамбування», ущільнюють суміш, не дозволяючи утворюватися в її товщі бульбашок, які позначаться на загальній міцності підлоги.

Процедуру повторюють, додаючи все нові порції розчину до тих пір, поки весь стать не буде залитий.

В останню чергу прибирають маячки. Решта шви заповнюють розчином. Для того щоб свіжий бетон не розтріснувся, його накривають ганчіркою, періодично змочують водою.

Правильно залитий бетонну підлогу послужить надійною основою майбутнього підлогового покриття і надовго позбавить власника від необхідності повторного ремонту.


Похожие страницы:

  1. Кладка, облицовка и отделка цоколя дома
  2. Стяжка підлоги насухо власноруч
  3. Дошка підлоги з ясена американського