Декабрь 8, 2017 – 17:44

Бетонна підлога це широко поширений вид влаштування основи підлоги. Завдяки простоті використання, високою довговічності і ряду переваг, бетонну підлогу застосовується в будівлях побутового та промислового призначення, де присутні високі навантаження, температурні і хімічні впливи. Важливо розуміти, що властивості бетонної підлоги для виробничих приміщень і складів повинні бути на дуже високому рівні, оскільки вони піддаються щоденним навантаженням.

Качественный бетонный пол Иркутск заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не дивлячись на високі характеристики бетонні підлоги в чистому вигляді практично не використовуються (в зв'язку з пористістю матеріалу, низькою зносостійкістю), і вимагають нанесення фінішного покриття.

Залежно від технічних і санітарних вимог в якості фінішного покриття бетонних промислових підлог в основному використовується зміцнення верхнього шару топінгом або нанесення полімерних складів (полімерні підлоги).

Проект на бетонну підлогу складається з урахуванням даних по зовнішньому впливу на поверхню підлоги, інтенсивності очікуваних навантажень і індивідуальних вимог замовника.

Чи не армований шар бетону армований слой_бетона

Виходячи з експлуатаційних умов, проводиться:

підготовка підстави

гідроізоляція

Установка опалубки (при необхідності)

армування

Установка маяків (для точного рівня укладання бетону)

Укладання бетонної суміші

Фінішна обробка поверхні бетону.

Нарізка компенсаційних швів в бетоні і їх герметизація.

polzal1 524b909a0fd7f713c7854a84c

Компанія СТЕЛС допоможе Вам виконати проект будь-якої складності. Низькі ціни. Наші фахівці допоможуть визначити поточний стан статі, запропонують найкращі варіанти по його відновленню або проведення капітальних ремонтних робіт відповідно до вимог технологічних процесів. Виїзд на об'єкт в межах міста Санкт-Петербург безкоштовний, для цього достатньо зателефонувати на нашу телефону 988 60 00 і замовити виїзд фахівця. Будьте спокійні! Наші співробітники професіонали своєї справи, мають величезний досвід робіт і беруть участь в щорічних семінарах по інноваційним розробкам у сфері влаштування бетонних підлог.


Похожие страницы:

  1. Інтимні засоби
  2. ​Віконні укоси
  3. Деревяні ліжка