Февраль 22, 2017 – 20:26Багато фірм частіше використовують ціни і диктують вартість ремонту квартири, виходячи з метражу, тобто вказується ціна робіт за метр квадратний приміщення (м2 по підлозі).

Підраховується загальна площа і множиться на вартість проведення робіт за один квадратний метр. Такий спосіб не дуже зручний. По-перше ви не знаєте скільки і якого вигляду робіт варто, по-друге ви при розрахунку не можете самостійно оцінити обсяг виконаних робіт.

Данная ссылка позволит Вам смотреть "взрослое" видео абсолютно бесплатно.


Всі види оздоблювальних робіт, повинні бути пораховані окремо по кожному приміщенню і повинна бути складена докладний кошторис ремонту квартири. Ціна так само залежить від виду ремонту. Вартість косметичного ремонту економ класу, як правило, нижче, ніж ціна капітального ремонту. Хоча елітний косметичний ремонт може коштувати дорожче, ніж простий капітальний ремонт.

"Косметичний ремонт" і обробка ціна

Категорія обробки "косметичний ремонт" - це найпростіший і найменш витратний спосіб обробки приміщення. Як правило, його проводять в квартирах старого фонду щоб освіжити обстановку і приховати видимі дефекти. Так само косметичний ремонт робиться в новобудовах, після 3 - 5 років експлуатації зробленого ремонту раніше.

Вартість ремонту даного виду невелика, вона прямо залежить від обсягу проведених робіт і якості використовуваних матеріалів. В рамках косметичного ремонту не проводяться витратні і дорогі види оздоблювальних робіт з вирівнювання стін і заміні комунікацій, а виробляється лише косметична заміна покриттів стін і підлоги, фарбування дверей і вікон і інша квартира під чистове оздоблення.

Проведення косметичного ремонту не потребує великої кількості часу і серйозних фінансових витрат. В середньому ціна косметичного ремонту становить від 1500 до 3000р за один квадратний метр.


Похожие страницы:

  1. ​Як проводиться будівельна експертиза?
  2. Секрети дизайну двокімнатної квартири
  3. ​Плюси дизайнера для ремонту квартири