Февраль 28, 2017 – 19:16В принципі, можна використовувати будь-який вид застосовується для зовнішньої обробки. Найпопулярнішими є такі види як:

Вініловий - проводиться з ПВХ, легко монтується, великий вибір текстури та малюнків, недорогий і з високими експлуатаційними характеристиками.
Дерев'яний - виготовлений з пресованої переробленої деревини.
Металевий - в основному використовується для обробки балконів і лоджій, де є необхідність утеплення стін.

вініловий сайдинг

Найпопулярніший вид, що пояснюється невисокою ціною і хорошими характеристиками. Він не вигоряє на сонці, тому придатний для використання в приміщеннях, де багато сонячного світла. Чи не вимогливий у догляді, при забрудненні досить протерти вологою ганчіркою.

Має високі показники тепло і звукоізоляції, стійкий до вологості, що дає можливість використовувати його при обробці ванних кімнат і санвузла. Мінусом є його боязнь високої температури, від якої він може деформуватися.

 

Оригинальный и необыкновенный дизайн интерьера в Киеве можно на странице https://xox.kiev.ua/dizajn-intereru-v-kievi.html заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день и с гарантированным качеством исполнения.

 
В якості альтернативи вінілового, є акриловий сайдинг, характеристики якого трохи краще. Він більш стійкий до високої температури і впливу хімічно активних речовин. Однак варто такий вид буде дорожче.

дерев'яний сайдинг

При виготовленні дерев'яних панелей використовується шпон м'яких і твердих порід деревини, який за допомогою клею і під тиском в спеціальній печі наноситься на основну панель. Так само є сайдинг і з натурального дерева, проте через його високу ціну великою популярністю такий вид не користується. Виробляється в двох варіантах:

блок хаус;
фальш брус.

На додаток до високої ціни, є ще кілька недоліків, таких як: необхідність регулярного догляду та оновлення захисного покриття.


Похожие страницы:

  1. Який матеріал для покрівлі краще вибрати
  2. Теплі підлоги: вивчаємо і порівнюємо види
  3. Як правильно вибрати букет квітів для дівчини?
  4. Рідка гума для гідроізоляції своїми руками