Апрель 20, 2015 – 05:45

Паркан це дуже важлива частина будинку. Паркан не тільки захищає територію, він повинен забезпечити безпеку господарів будинку, приватність їхнього життя, ну і звичайно прикрасити будинок, навколо якого він поставлений. На сьогоднішній день є багато матеріалів для виготовлення парканів.


Давайте спробуємо розібратися який матеріал вибрати для забору і їх основні плюси і мінуси.

Метал - прекрасний матеріал для огорожі. Варіантів металевих парканів досить багато-на різний смак і гаманець. Найбільш популярний і дешевий металевий паркан з профнастилу. Вартість установки огорожі з металопрофілю під ключ обійдеться власникові всього в 900 руб. за 1 м. п.

Який матеріал вибрати для забору

Такий паркан чудово приховає ділянку від сусідів, але з усіх варіантів металевих парканів він найменш красивий. Якщо ж хочеться більш міцний і одночасно солідний, елегантний паркан, варто зупинитися на кованому варіанті. Це найбільш дорогий паркан, але він може бути дуже цікавого дизайну.

Який матеріал вибрати для забору

Ковалі здатні втілити в металі практично будь-який візерунок - від квітів до складних вензелів, напевно тому такі огорожі були навколо будинків найбільш знатних і багатих осіб. Щоб знизити вартість такого забору, можна використовувати комбінації цегли чи каменю з кованими воротами та окремими елементами огорожі.

Який матеріал вибрати для забору

Дерево - традиційний матеріал для будівництва паркану. З дерева можна поставити як високий глухий паркан, так і невисокий, різьблений, декоративний. Дерево можна пофарбувати для підвищення терміну служби недорогий фарбою, що додасть яскравості присадибній ділянці. Дерево недорогий матеріал, але воно не володіє високою міцністю, тому дерев'яний паркан вимагає постійної уваги.

Який матеріал вибрати для забору

Цегла також досить традиційний матеріал для будівництва паркану. Паркан з цегли вийде дуже довговічним, солідний на вигляд, напевно тому його полюбляють ті, хто може не економити на облаштуванні присадибної ділянки. Точно такими ж перевагами володіють огорожі з природного каменю.

Який матеріал вибрати для забору

Мінус же таких зборів - досить висока вартість. Щоб заощадити, можна замовити бетонний паркан з декоративною облицюванням під камінь. Вартість бетонного паркану найбільш низька, а практичність не поступається цегельного або кам'яного.

Отже, який матеріал вибрати для забору? Напевно, не варто вибирати за принципом «нам треба саме-найдорожче». Вибирайте найбільш практичне вирішення, адже основна перевага паркану не краса, а міцність.


Похожие страницы:

  1. ​Матеріали для альпінарію
  2. Ремонт шевроле трейлблейзер
  3. Ковані альтанки для дачі
  4. Поиск недвижимости для аренды