Декабрь 8, 2014 – 16:34

Якщо у вашій квартирі або будинку встановлений кондиціонер, не варто думати, що цього вистачить для нормальної циркуляції повітря. Так чи інакше, вам знадобиться виконати монтаж витяжки, бо тільки вона може забезпечити забір повітря (кондиціонер його тільки охолоджує).


Витяжки в наш час ділять по конструкторському рішенню, функціональним призначенням, комплектації. Саме із-за різноманіття цих комунікації їх потрібно продумувати ще на етапах проектування будинку. У даній статті ми детально розглянемо, як зробити в будинку витяжку.


Позбутися від проблем, пов'язаних з появою конденсату на стінах у кімнатах з поганою природною вентиляцією (наприклад, підвали) можна, якщо облаштувати в них припливну вентиляцію. Гарантувати доступ потрібної кількості повітря не може навіть наявність прорізів вікон. В процесі проектування будівлі витяжку передбачають згідно санітарним нормам. Таким чином, будівля або будинок за її відсутності не буде прийнято до використання. Крім того, можуть виникнути певні ситуації, коли знадобиться облаштування додаткової витяжки.


Похожие страницы:

  1. Як побудувати будинок з бетону?
  2. Будівництво Своїми Руками Фундамент
  3. ​Як зробити розчин для стяжки