Февраль 7, 2019 – 18:57

Перед початком ремонту стін необхідно провести очищення останніх від шпалер. Для багатьох зняття старих шпалер асоціюється з непомірно важким і довгим процесом. Як же все-таки зняти шпалери максимально швидко і якісно ...

Чому перед обклеюванням нових старі шпалери потрібно видаляти?

Робити це необхідно за цілою низкою причин, серед яких основна причина полягає в тому, що при наклеюванні нових шпалер на старі, відбувається розм'якшення нижнього шару, завдяки чому може відбутися відшарування старого покриття від стін. Повітряні бульбашки під шпалерами, розбіжність стиків між полотнами, відклеювання нових шпалер разом зі старими - все це може статися при обклеюванні стін по старому покриттю.

Замовити професійні колекторні послуги Ви можете на сайті https://talion-plus.com.ua/, вартість послуг Вас приємно здивує.

Після повного зняття старих шпалер стає видно, де є потреба у ремонт стін.

Ну і для багатьох, можливо, ця причина не зійде за вагомий аргумент, але все-таки про неї хочеться згадати. Багато хто вважає, що старі шпалери є джерелом, вбирає в себе всю негативну енергію, виплеснути в даному приміщенні. І залишаючи джерело негативу під новими шпалерами, ми продовжуємо далі його лише тільки накопичувати.

Підготовка до зняття шпалер

Для зняття старих шпалер знадобитися: широкий валик з довгим ворсом, вузький шпатель, відро з гарячою водою для валика, подовжувач ручки валика.

Перед зняттям шпалер, рівно як і перед обклеюванням стін новими, необхідно знеструмити всі електророзетки і вимикачі.

Якщо у вас плінтуса знімні, то їх бажано зняти відразу, зі стін викручуються непотрібні саморізи, а підлогу затьмарюється будівельним поліетиленом.

Деякі домовласники використовують для застілка статі старі газети, але цей варіант категорично не зручний. У процесі пересування по підлозі газети починають прилипати до ніг, а це сильно ускладнює роботу. Набагато простіше прибрати все сміття з поліетиленової плівки, для цього достатньо її лише згорнути і винести на смітник.


Похожие страницы:

  1. ​Малярські роботи
  2. ​Покер в Интернете
  3. ​Краткая история рулетки
  4. ​Як вибрати сейф для дому?