Июнь 5, 2015 – 06:15

Як би дешевше побудувати будинок — актуальне питання. Мало в кого з росіян є стільки грошей, що не доводиться вважати їх під час процесу. І адже варто бути готовим до того, що, починаючи будівництво і маючи план витратити одну суму, в результаті доводиться викласти в два-три рази більше. Але витрати легко зменшити, якщо спочатку передбачити розумну економію. З таким підходом можна замовляти будівництво котеджів під ключ, а також будь-яких інших житлових споруд.


Насамперед, вибирайте правильний проект. Кожен квадратний метр в будинку — це матеріали і послуги робітників. При цьому іноді люди будують приміщення, які їм зовсім не потрібні. Кращий спосіб уникнути цього — знайти або замовити проект саме під ваші потреби.

Можна вибрати дешевий будматеріал. Економічними сьогодні вважаються будинки з колод, бруса і особливо сендвіч-панелей. А будови з блоків в підсумку вийдуть дешевше цегельних. Навіть якщо ви не обираєте недорогі будматеріали в якості основних «модулів», дивіться, чи не можна їх замінити. Наприклад, ви можете передбачити над першим поверхом дерев'яну, а не цегляну мансарду. А стінки між кімнатами робити з сендвіч-панелей.

Правильно обраний час закупівель та будівництва — теж ключ до економії. Багато матеріалів з максимальною вигодою можна взяти взимку, тоді як весна-літо — період ажіотажу і зростання цін. Зимові місяці також цікаві тим, що у багатьох будівельних бригад у цьому час намічаються простої. Якщо ви хочете вигідно найняти робітників, має сенс домовлятися щодо робіт в мінусову температуру. Природно, якщо обрані технології будівництва це дозволяють. Приміром, каркасним будинком ви можете займатися і в грудні.

Для економії можете прикинути, щоб ви могли зробити своїми руками. Приміром, замовлений паркан у чотири метри з профнастилу разом з хвірткою обійдеться вам мінімум в двадцять тисяч рублів. Однак, маючи на руках інструменти й володіючи можливістю покликати на підмогу хоча б одного знайомого, ви заощадите більше половини цієї суми.


Похожие страницы:

  1. Як побудувати будинок з бетону?
  2. Ракушняк в будівництві
  3. Выбор плитки для кухни
  4. Яка наливна підлога краще?