Апрель 22, 2017 – 19:02

Багато фірм широко застосовують для розрахунку вітрових навантажень німецькі норми DIN як найбільш відпрацьовану методику. Згідно з цими нормами вони діляться на 4 групи в залежності від тиску вітру p і висоти будівлі h:
А - h - 0-8 м., P - до 150 Па;B -h - 8-20 м., P - 150-300 Па;З - h - 20-100 м., P - 300-600 Па;D - h - понад 100 м., P - понад 600 Па.Відчуваючи значні впливу, віконний профіль буде працювати на вигин. Існує максимально допустима деформація, після перевищення значення якої може початися руйнування конструкції.

Вы можете приобрести качественные профессиональные инстурменты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Момент інерції перерізу віконного профілю розраховується з урахуванням довжини встановлюваного профілю, ширини зони напруги, тиску вітру, модуля пружності (Юнга) матеріалу, з якого виготовляється профіль, допустимої деформації. Якщо обчислене значення моменту інерції менше зазначеного в супровідних документах встановлюється вікна, міцність виробу достатня і конструкцію можна експлуатувати в даних умовах.армуючий профільДля посилення конструкції виробники застосовують армуючий профіль, ступінь міцності якого залежить від матеріалу виготовлення. У стали він найбільший, у ПВХ - найменший. З метою зменшення вартості системи деякі виробники використовують алюмінієвий або дерев'яний профіль, що володіє меншим запасом міцності. Це загрожує значним скороченням терміну експлуатації вікна.Важливим елементом у забезпеченні стійкості профілів до поривів вітру відноситься фурнітура. Економія на ній може привести до деформації або відривання стулки відкритої системи. Використання виробу в захищеному від вітру місці дозволяє економити на даному елементі.Тільки з урахуванням усіх особливостей експлуатації можливий точний розрахунок, що дозволяє мінімізувати можливість деформації і максимально збільшити термін безаварійного використання.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Інструкція
  2. Якими мають бути меблі? Критерії вибору.
  3. Находка для строительства - алюминиевые конструкции