Март 27, 2018 – 18:53

Щоб купити будматеріали в Києві сьогодні немає ніякої необхідності шукати неперевірених постачальників в надії знайти якісний товар за ліберальними цінами: в магазині СтройШара можна вигідно придбати матеріали для будівництва, не порушуючи балансу "ціна-якість". Завдяки прямій співпраці з виробниками, ціни на будматеріали в нашому магазині досить гнучкі і демократичні.

Рекомендуємо нашим гостям обов'язково відвідувати розділ "Акції", в якому можна придбати першокласні товари за зниженими цінами на будівельні матеріали. Оплатити вибрані товари Ви можете як по безналу, так і готівкою після доставки. Наші водії та вантажники оперативно проведуть доставку товару по Києву і області в будь-який день, крім неділі.

Родзинкою інтернет-магазину будматеріалів http://stroyshara.kiev.ua/ є те, що ми даємо не тільки усні, а й відео-консультації з питань ремонту та будівництва: на сайті представлені наочні відео-посібники з різних будівельних робіт із застосуванням будматеріалів, купити які Ви зможете у нас .

Як вирівняти стіни без допомоги фахівців з мінімальними витратами

Після вирівнювання підлоги можна почати вирівнювати і стіни. Розглянемо два варіанти вирівнювання.

Сира методика полягає в застосуванні штукатурки Baumit, Knauf, Kreisel, Master, Siltek, БЕЛГІПС, Туреччина, Україна. Такий варіант придатний, якщо нерівності стін складають 30-50 мм. Головним плюсом цієї методики є суттєва економія місця. Цемент не буде випирати за певні межі простору, однак перед використанням цементу стіни потрібно ретельно відшліфувати, що є трудомістким процесом.

Суха методика передбачає монтаж гіпсокартонних листів. За допомогою них поверхня стає ідеально рівною, витрати мінімальні, та й до того ж в просторі між стіною і гіпсокартоном можна приховати проводку, а так само зробити звуко- і теплоізоляцію. Один мінус гіпсокартонні конструкції займають трохи більше місця, ніж розчин цементу.

Шпаклівка Baumit, Knauf, Semin, Sheetrock, Siltek, Sniezka, Туреччина, Ельф Декор, або (за ГОСТом) шпаклівка - матеріал, який призначений для вирівнювання стін, підготовки під обклеювання шпалерами або фарбування.

Сьогодні ринок будматеріалів пропонує широкий вибір шпаклівок різних видів, які застосовуються при роботі з різними типами поверхні. Зовнішній вигляд стін має ключове значення в загальному образі приміщення. Саме тому до шпатлювання пред'являються високі вимоги щодо рівності та міцності поверхні.

Якщо матеріал не дуже якісний або неправильно використовувався, тоді можуть виникнути незначні тріщини, істотно спотворюють кінцевий естетичний результат.


Похожие страницы:

  1. Правильная установка межкомнатных дверей
  2. Будівництво невеликого будинку
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него