Май 3, 2019 – 17:22

Вода життєво важлива для здоров'я рослин, але полив вручну може стати проблемою. Ви повинні перетягувати шланги між садами, переміщати розпилювачі або не поспішати поливати кожну рослину. Наші інноваційні системи поливу позбавляють від зайвого клопоту. Це найпростіший спосіб дати рослинам постійну вологість, необхідну їм для вашого найбільшого врожаю і найкрасивіших квітів. Ось чому:

Ви встановлюєте їх один раз і залишаєте на місці протягом усього сезону.

Увімкніть кран для поливу рослин; немає шлангів або розпилювачів для переміщення.

Вони встановлюються за лічені хвилини - все, що вам потрібно, це ножиці, щоб відрізати шланги до потрібної довжини.

Настроюються системи дозволяють економити воду, поливаючи рослини, а не доріжки.

Якщо ви додасте таймер, ваш сад буде поливати сам!

Ось як можна вибрати кращу систему для кожного з ваших садів.

Система замочені Snip-n-Drip: подача води по всьому шлангу промивання

Як працює Snip-n-Drip

Як працюють роз'єми

В нашій флагманської системі шлангів Soak-n-Drip Soaker використовується шланг, який забезпечує повільний і глибокий полив, який люблять рослини. Застосовуючи воду в кореневій зоні, вона зберігає сухість листя, допомагаючи запобігти проблемам з хворобами. І це теж економить воду. В шлангах Soaker витрачається до 80 відсотків менше води, ніж при поливі! Чергуючи секції мокрого шланга і садового шланга, ви можете за кілька хвилин налаштувати систему поливу, яка подає воду туди, де вам це потрібно, а не там, де ви цього не робите. Помістіть шланг вбирання поруч з рослинами, і використовуйте садовий шланг, щоб перетнути колії і інші області, де вам не потрібна вода.

Snip-n-Drip ідеально підходить для поливу насаджень і декількох грядок. У нас є спеціальні системи Snip-n-Drip, спеціально призначені для дерев і чагарників, рядів городів, садів з насадженими клумбами і плантаторів.

Крапельне зрошення WaterWell: точний полив

Ми довели ефективність і результативність професійного крапельного зрошення в домашніх садах! Наш комплект крапельних ліній WaterWell для іригаційної системи - це повний, настроюється комплект, що забезпечує постійне дію крапель до чотирьох 25 'рядів. Ненав'язливий водяний трубопровід малого діаметра має точні перфорації з інтервалами 12 дюймів. Просто відріжте крапельну лінію до необхідної довжини і розташуйте вздовж рядів, розташувавши перфорації для подачі води на окремі рослини. Це повільний, глибокий, цілеспрямований полив гарантує, що кожна рослина отримує воду, в якій воно потребує - але бур'яни відчувають спрагу, тому їх стає менше. WaterWell Drip Irrigation - кращий вибір для регіонів з жорсткою водою.

WaterWell Набір для крапельного зрошення

Наш комплект крапельної лінії для іригаційної системи WaterWell поливає чотири 25-дюймових ряду.

Наш комплект крапельниці сівалки WaterWell зрошувальної системи дозволяє обробляти до чотирьох контейнерів.

Комплект мікро спринклерної системи зрошення WaterWell: забезпечує рівномірне покриття

Для поливу великих площ, таких як почвопокривні рослини і багаторічні насадження, ми рекомендуємо наш комплект мікроспрінклеров WaterWell Irrigation System. Ця настроюється система включає в себе 12 міцних розбризкувачів з вбудованими шипами для грунту: шість розбризкувачів на 180 ° напівкруглих вод до 14 футів в поперечнику і шість розбризкувачів на 360 ° поливальних кіл до 14 дюймів в діаметрі. Просто встановіть розбризкувачі так, щоб вони подали воду на рослини, а потім обріжте 50 футів садового шланга по довжині, щоб перетнути області, які ви не хочете поливати.


Похожие страницы:

  1. ​Як вибрати металеві вхідні двері
  2. Як вибрати глухі двері для сауни
  3. ​Як вибрати електролобзик
  4. ​Як вибрати сейф для дому?