Ноябрь 20, 2018 – 17:41

Перед новоселами або під час ремонту завжди постає питання: як вибрати металеві вхідні двері, щоб потім про це не шкодувати? Давайте розберемо основні функції та параметри вибору дверей.

Металеві вхідні двері виробляються індивідуально кожного замовника і під час цього враховують багато різних факторів: рівня захисту приміщення; товщина і вид стіни; ширина і висота дверного отвору; приблизна частота користування дверима; внутрішній дизайн приміщення та інше.

Проверка на детекторе лжи Усть-Каменогорск поможет вывести на чистую воду любого, стоимость услуг Вас приятно удивит.

1. Захисні функції двері.

Сучасна конструкція дверей складається з деяких основних елементів. Основними є внутрішні і зовнішні полотна. Між полотнами розташовуються так звані ребра жорсткості, вони можуть розташовуватися вертикально, горизонтально або в формі сітки. Полотна дверей робляться з сталевих листів, товщина яких 1. 5-2 мм в деяких випадках 4 мм. Коробка самих дверей виготовляється так само зі сталі. Для декорації використовують шалівку, який приховує отвір і монтажні шви між стіною і коробкою. Через велику вагу двері необхідно використовувати максимально надійні петлі.

2. Тепло- та звукоізоляція.

Вхідні двері виконує деякі функції, а саме постачає тепло-і звукоізоляцією. Такий ефект досягається за допомогою ущільнювача: бажано і на стулці і на рамі. Усередині дверних полотен зобов'язаний бути ізолюючий, вогнестійкий матеріал. Як варіант можна використовувати мінеральну вату, яка користується екологічними і практичними властивостями. Мінеральна вата володіє підвищеними можливостями тепло- і звукоізоляції і відносять до виду негорючих матеріалів.

2. Замки.

Замок - це окреме питання при установці металевих дверей. Чим замок складніше, тим він дорожчий. Зазвичай злом відбувається через замок і кілька важливих моментів при його виборі:

- годі було заощаджувати, вибираючи замок це ваша безпека;

- фахівці рекомендують купувати двері вже з укомплектованими замками від світових виробників;

- найкращим варіантом вважається установка двох замків і бажано різних систем;

- пам'ятайте завжди, що будь-який замок можна розкрити і якщо ви не хочете постраждати від злому, встановлюйте сигналізацію.

4. Зовнішній вигляд.

Вхідні двері - це перше, що потрапляє на очі при відвідуванні вашого будинку гостями, або ж просто повертаючись після трудового дня. В такому випадку важливим моментом, є декоративне облицювання сталевих дверей. Навіть залізні двері економ класу використовують зараз якісну обробку.

Вибір дуже різноманітний: панелі з ламінованого МДФ; завжди багато виглядають двері з масивного дерева; панелі з плит МДФ з нанесенням плівки ПВХ (полівінілхлорид); і багато інших. ПВХ має багато переваг і має важливу властивість - це гігієнічна нешкідливість і безпеку.

5. Важливо.

Все ж вибираючи металеві двері, ви замислюєтеся про її захист від злому. Так як у нас ставлять двері з нульовим ступенем захисту, то варто робити упор на замки, які нас можуть врятувати.


Похожие страницы:

  1. ​Як правильно класти лінолеум
  2. Як вибрати глухі двері для сауни
  3. Як я замовляв вхідні двері
  4. ​Как выбрать металлическую входную дверь
  5. ​Як вибрати сейф для дому?