Май 11, 2018 – 18:32

Як викласти стіну з газобетонаСтроітелі все частіше використовують для зведення стін газобетонні блоки. Однак, перед початком зведення власного будинку, особливо якщо ви робите це, не вдаючись до допомоги професіоналів, важливо детально ознайомитися з технологією роботи з даним матеріалом для уникнення тимчасових і фінансових ударів.

Услуги электрика Киев заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для початку варто визначитися з товщиною стін і підготувати відповідний фундамент. Тип, глибина залягання і матеріал фундаменту багато в чому залежать від того, який грунт переважає в місці будівництва. Зробити правильний вибір вам допоможуть геодезисти.

А ми перешагнём через фундамент і відразу приступимо до кладки стін з газобетону. Для початку потрібно підготувати бетонну подушку на фундаменті, що забезпечує горизонтальність підстави і надалі варто пильно стежити за збереженням горизонтальності і вертикальності кожного ряду. Бульбашковий рівень допоможе вам контролювати ці параметри.

Кожен наступний ряд закладається одночасно з двох кутів. Між крайніми блоками, за їх зовнішнім ребру, натягується шнурок і лише потім можна приступати до укладання ряду.

Для роботи з газобетоном недостатньо одного кельми. Вам будуть потрібні як мінімум спеціальна пила, для відрізання блоків необхідного розміру і гумовий молоток для усадки і мікропередвіженія блоків в ряду (удар звичайним молотком перетворить газобетонний блок в купку пилу і осколків).

Правила перев'язки рядів такі ж, як і при кладці цегли. Кожен верхній блок перекриває шов між двома нижніми. Зовнішні та внутрішні стіни так само необхідно перев'язувати між собою. Для цього в готової кладці зовнішньої стіни вибирають чверть газоблоку і в утворився паз заводять ряд внутрішньої стіни.

Газобетон володіє дуже малою питомою щільністю і сильно знижує навантаження на фундамент. Тому останнім часом будівництво будинків з газобетону набуло великої популярності. Але він схильний до сильного руйнівній дії води, тому на газобетонних стінах обов'язково потрібно організовувати гідроізоляцію.

Як і будь-яка інша, стіна з газобетонних блоків потребує армування. Все будова охоплюється армирующими поясами по периметру, які повторюються через 3 - 4 ряди. Такий запобіжний захід вбереже будинок від розтріскування через опади. Армування над дверними і віконними прорізами слід розширювати в обидві сторони не менше ніж на 9 сантиметрів.

Що ж стосується теплоізоляції, то газобетон в силу своєї пористої структури має прекрасні теплоізолюючі властивості і не потребує додаткової зовнішньої теплоізоляції (якщо звичайно була грамотно обрана товщина стіни).


Похожие страницы:

  1. Плитка. Як правильно вибирати і купити плитку
  2. ​Як побудувати будинок з бетону
  3. Как правильно выложить стену из газобетона
  4. ​Як правильно класти лінолеум
  5. Як правильно укласти хвильовий шифер?