Октябрь 24, 2014 – 18:15

Будівництво будь-якого будинку починається з розмітки присадибної ділянки. Пов'язано це з тим, що кожна ділянка має свої особливості в геологічній будові. 

Планування ділянки садибного увазі під собою планування будівель та інженерних комунікацій. Такий план в подальшому дозволить уникнути проблем з будівництвом і виключить утворення надлишку вільного пространства.Если ви шукаєте якісні аксесуари для ванної, то вам варто звернути увагу на аксесуари для ванної langberger. Аксесуари Langberger відрізняються високою якістю, стильним дизайном і ергономічністю. Купити їх можете в інтернет-магазин Santech Brand.Как тільки, ви придбаєте ділянку, проведіть детальний аналіз з вивчення рівня залягання грунтових вод. Також вивчіть похил і форму ділянки. Цей термін може істотно позначитися на якості фундаменту і на вартості будови в цілому. Не зайвим буде і визначення панівних вітрів. Цей термін дозволить виключити утворення протягів у внутрішніх приміщеннях.

Після вивчення ділянки, займіться прокладанням шляхів для дорожнього транспорту. Подбайте про місце, де буде зберігатися весь будівельний матеріал, і чи існує можливість використовувати підручні матеріали в будівництві. До цієї задачі поставтеся дуже серйозно, так як вартість матеріалів для фундаменту і зовнішніх стін становить понад 50% від загальної вартості житла.
Якщо на ділянці відсутня вода, подбайте про те, щоб вона була проведена на вашу ділянку. Якщо такої можливості немає, то слід пробурити невелику щілину.


Похожие страницы:

  1. ​Справочник покупателя по кухонным ножам
  2. Як правильно вибрати букет квітів для дівчини?
  3. ​Як правильно класти лінолеум
  4. Як правильно укласти хвильовий шифер?
  5. Будівельна арматура та її застосування