Январь 21, 2018 – 20:15

Бетон - це штучний камінь, що утворюється при затвердінні суміші з щебеню, цементу, піску і води. При монолітній будові з бетону в розчин можна додавати різні додаткові кошти для отримання маси застигаючи. При влаштуванні в штучному камені арматурна конструкція виходить залізобетонної. Будинки з нього будуються на століття.

Необхідні будівельні матеріали і обладнання:

Профессиональный кейтеринг поможет Вам в организации выездного банкета по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. 

-арматура

пісок

-цемент

-щебінь

збірно опалубка

-бетономешалка

В першу чергу, якщо ви будуєте будинок з монолітного бетону, як зазвичай з будь-якого матеріалу спочатку слід залити фундамент. Він повинен вийти підвищеної міцності і стрічковий, так як ця конструкція важкого рівня. Після слід поглибити фундамент до рівня промерзання грунту, встановити опалубку і вмонтувати арматурний каркас. Не забудьте залити фундамент вище на 50 см рівня грунту.

При будівництві монолітного будови не слід встановлювати цокольний поверх. Потрібен час для зміцнення міцності фундаменту близько 4 тижнів. Потрібно встановити опалубку і починати лити бетонні стіни.

Якщо ви бажаєте зробити стіни високої міцності, то вам необхідно додатково вмонтувати арматурний каркас. Опалубку необхідно встановити не вище росту людини. Через дві доби після того, як залили перший проліт по всьому периметру потрібно опалубку встановити вище і розібрати. Для цього підходять будь-які конструкції, які ви можете придбати в будівельних магазинах.

Суміш з щебеню, піску, цементу і води необхідно перемішувати в бетономішалці і виготовляти такий густоти, якої він міг би заповнювати конструкцію арматури. Пісок радимо брати річковий і краще просівати його додатково. Щебінь повинен бути колотий з гострими краями, а не галька, у якій краї гладкі. Після завершення будівництва монолітного бетонного будинку йому потрібно обтягнути зовнішню сторону теплоізоляційними матеріалами.

Якщо ви цього не зробите, то на стінах взимку утворюється конденсат, після якої внутрішня обробка зіпсується.


Похожие страницы:

  1. Як здешевити будівництво?
  2. Як побудувати будинок з бетону?
  3. ​Новобудови з обробкою у Луцьку