Ноябрь 27, 2017 – 17:57

Будівництво, розробка зовнішнього вигляду житлового будинку і його внутрішнього оздоблення - одні з основних етапів будівництва житлового будинку. Без спеціальних знань і відповідних навичок виконати їх самостійно досить складно. Рішення проблеми - залучення майстрів своєї справи. Як не помилитися у виборі будівельної фірми?

Внутрішній і зовнішній дизайн будинків - кому довірити?

По-перше, вона повинна мати свою історію (нехай і невелику), досвід виконання аналогічних робіт. Це дає вам певні гарантії! В цьому випадку у будівельної фірми будуть готові розробки дизайну будинків, які втілилися в життя і пройшли перевірку часом. У разі необхідності фахівці допоможуть адаптувати готове рішення під ваші потреби або почнуть все з нуля, розробивши індивідуальний проект.

Качественные трековые led светильники купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розробка дизайну фасаду приватного будинку

По-друге, витратьте час на пошук і вивчення відгуків про роботу обраної фірми. Хвалебні можете просто пробігти очима, а ось негативні читайте особливо уважно. Важливо зрозуміти, в чому саме проявилося невдоволення колишнього або невдалого клієнта.

По-третє, вивчіть цінові пропозиції в різних компаніях. Сумнівно низькі ціни часто свідчать про недобросовісність фірми, низьку якість робіт і матеріалів. Зайве високі ціни можуть окупати витрати на штат і солідний офіс. Чи варто це вагомою переплати? Постарайтеся знайти середній варіант. Гідне якість при адекватною ціною - ось мета вашого пошуку.

Готовий дизайн-проект житлової кімнати

По-четверте, без тіні збентеження і будь-яких затримок співробітники компанії повинні представити вам дозвільні документи (ліцензії) на свою діяльність. В іншому випадку не слід довіряти цим людям свої гроші. Пам'ятайте і про те, що всі будівельні фірми повинні бути членами профільної саморегулівної організації.

По-четверте, всі відносини з будівельною фірмою повинні носити договірний характер. У договорі вказуються:

Його об'єкт, сторони, їх права та обов'язки.

Терміни та порядок виконання робіт.

Шляхи вирішення розбіжностей в досудовому порядку.

Порядок і розмір оплати.

Умови розірвання.

До договору вимагайте додатки - детальний календарний план робіт і кошторис з демонстрацією найменших витрат на матеріали та оплату роботи. Це позбавить вас від постійного «викачування» грошей на те, що не внесено до кошторису. Зверніть увагу: в ній повинні бути передбачені не тільки основні, але і певний відсоток непередбачених витрат.

Ідеально, якщо в будівельній фірмі є штатні співробітники не тільки робочих спеціальностей, але і дизайнер. Така комплексність не просто зручна при покупці послуг. Їх спільна робота з урахуванням ваших побажань забезпечить найбільш ефективний результат.

Спрощений план-схема житлового будинку

Не забувайте про так зване «сарафанне радіо». Порадьтеся з друзями, знайомими, сусідами, може у них був позитивний досвід співпраці з будівельною компанією? При можливості особисто подивіться на його кінцевий результат. Це доведеться вельми до речі.


Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Своїми Руками
  2. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками