Апрель 22, 2017 – 19:29виробництво профілю

Вікна з ПВХ вже давно зарекомендували себе на світовому ринку. Від рівня кваліфікації виробників і наявності хорошого устаткування залежить як якість самих профілів, так і готових виробів. Тому замовляти конструкції необхідно тільки у перевірених компаній, які дорожать своєю репутацією, дотримуються всі технічні вимоги і технологію виробництва, використовують сировину високої якості.
Хімічний склад профілів з ПВХ

Полівінілхлорид (або скорочено ПВХ) - є основним компонентом при виготовленні систем з пластика. Виробництво жорсткого матеріалу здійснюється на нафтохімічних заводах за допомогою методу емульсійної полімеризації вінілхлориду (речовини, синтез якого здійснюється з нафтопродуктів і кам'яних солей). ПВХ в чистому вигляді - це прозора, не має кольору пластмаса.

Для віконних профілів, здатних витримувати великі навантаження, перепади температур - необхідний особливий полівінілхлорид. Його виготовлення - високотехнологічний процес, досить трудомісткий. Основою його композиції стає гранульований порошок, в складі якого налічується велика кількість хімічних компонентів в певних пропорціях.

Популярное страхование осаго по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Полімери полівінілхлориду. Це основна речовина.
Барвник (зазвичай використовується двоокис титану). Він відповідає за стійкість профілів до негативних атмосферних впливів і яскравість.
Модифікатор. Покращує ударну в'язкість.
Термостабілізатор. Запобігає деструкції матеріалу.
Мастило. Удосконалює плинність ПВХ. Завдяки їй не відбувається прилипання полімерної суміші до гарячих деталей екструзівного обладнання.
Світлостабілізатор. Забезпечує підвищену стійкість готових профілів до вигоряння на яскравому сонці.
Антипірен. Необхідний компонент для захисту системи від загорянь і займання. Містить речовини, які сповільнюють процеси горіння (фосфат і хлорид амонію, синергисти).
Фунгіцид. Речовина, яка перешкоджає виникненню грибкових і цвілевих поразок.
Пластифікатор. Надає необхідну пластичність і полегшує диспергування інших компонентів.

Крім цих інгредієнтів в якісному профілі присутні ще деякі інші елементи. Всі вони покликані підвищити експлуатаційні характеристики, поліпшити якість матеріалу.


Похожие страницы:

  1. Будівництво недорогі будинки Своїми Руками
  2. Какой натяжной потолок выбрать на кухню?
  3. ​Как подобрать мебель в квартиру
  4. Будівництво Веранди Своїми Руками