Декабрь 25, 2017 – 17:11

паркет

Паркет - один з видів дерев'яних покриттів для підлоги. Паркет Tarkett - це паркетна дошка, яка до невпізнання прикрасить і поліпшить підлогу будь-якого приміщення. Можна купити як класичний, темних і світлих тонів, так і сучасний, який має ефект зістареного. Продаж паркету здійснюється через наші магазини. Ми дозволяємо кожному покупцеві попередньо вибрати з усього асортименту то, що йому потрібно в спокійній домашній обстановці. Для бажаючих придбати паркет оптом, на сайті є спеціальний розділ, з координатами відділу оптових поставок.

Вы можете купить качественные напольные покрытия по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ламінат

Ламінат прекрасно імітує як паркетну дошку, так і звичайну плитку або камінь, тому іноді не відразу можна здогадатися плитка чи на підлозі або ламінат, настільки може бути якісним малюнок. Для того щоб купити ламінат оптом глянсовий, атласний або структурований, необхідно уважно вивчити всю інформацію та замовити каталог продукції. Продаж ламінату від нашої компанії здійснюється через магазини, адреси яких можна дізнатися на сайті.

лінолеум

Лінолеум - це хороша можливість зробити підлоги кожного будинку краще і красивіше за порівняно невисоку вартість. Переваги даного підлогового покриття - гігієнічність і простота в укладанні. Лінолеум Tarkett відноситься до класу комерційних і напівкомерційних підлогових покриттів і є дуже міцним. Їм покривають підлоги в магазинах, спортивних і виставкових залах, а також готелях, навчальних закладах і офісах. Продаж лінолеуму - це один з напрямків нашої роботи.

ковролін

Ковролін - це підлогове покриття для підлоги в будинках і офісах. Продаж ковроліну здійснюється оптом і в роздріб. У нас ви можете купити ковролін найрізноманітніших забарвлень - асортимент великий і постійно оновлюється. Для бажаючих придбати ковролін оптом ми готові надати каталог та прайс-листи.

килими

Килими - це класичні підлогові покриття, які роблять приміщення більш теплими, комфортними та затишними. У нас ви можете купити килими для дитячої, вітальні, спальні і навіть ванної кімнати. Продаж килимів в роздріб здійснюється в наших магазинах, а для цікавляться оптовими поставками - килими оптом зі складу.


Похожие страницы:

  1. Види і переваги світильників
  2. Види зелених огорож
  3. Заміна склопакетів
  4. Отделка потолка на кухне
  5. Сітка проти москітів