Октябрь 8, 2017 – 16:37

Вибір обстановки для ванної кімнати - це захоплюючий творчий процес, особливо завдяки багатому асортименту меблів, представленому в магазинах. Але при цьому потрібно враховувати і об'єктивні чинники і деякі важливі моменти, про які і йде мова в цій статті.

Простір ванної кімнати має бути не тільки красивим і функціональним, але і комфортним та обов'язково безпечним. Габарити меблів повинні підходити під площа приміщення, тому перед покупкою необхідно зробити виміри, а потім спланувати, як ви хочете розмістити меблі. Важливо пам'ятати про вільний простір, у ванній кімнаті не повинно бути тісноти. А також про гігієнічні норми. Не менш 70 сантиметрів має бути між унітазом і раковиною, а дверцята пральної машини і душової кабіни повинні легко відкриватися.

Існує три основних види гарнітурів для ванної, що розрізняються за розміром. Для самих маленьких кімнат ширина набору зазвичай становить 40-50 сантиметрів, для стандартних приміщень 60-70, а для великих санвузлів ширина може досягати 100 сантиметрів. Також від наявності вільного простору залежить і форма гарнітурів. Так, для маленьких приміщень ідеально підійдуть кутові набори, а для стандартних і великих ванних кімнат використовують прямокутну і квадратну меблі, найбільш містку і функціональну.

Взломостойкий сейф можно приобрести тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Залежно від розміру санвузла змінюється також і конфігурація набору меблів. Це може бути базовий гарнітур або укомплектований додатковими елементами. Зазвичай до складу комплектації входять тумба з раковиною для ванної, дзеркало, шафи навісні, вузький підлоговий шафа і екран для ванни. Для маленьких кімнат роблять спеціальні комплекти раковина-тумбочка-дзеркало, так звані мойдодири. Для економії місця дзеркалом часто служать дверцята шафки.

За типом розміщення і кріплення розрізняють меблі підлогову і підвісну. Підвісні елементи, перш за все, гарні своєю компактністю. Також вони часто служать для того, щоб приховати комунікацію - труби. Ще одна важлива перевага навісних шаф для ванної кімнати - вони не ускладнюють доступ до підлоги, і якщо на нього розіллється вода, її можна легко витерти. Меблі підлогову набагато простіше встановити, для цього не потрібні спеціальні кріплення і інструменти, до того ж її можна переставити при бажанні. Але при цьому такі меблі займає більше місця, тим більше що її краще не ставити впритул до стін.

При виборі меблів для ванної кімнати, необхідно звертати увагу на матеріал, з якої ця меблі виготовлені. Адже для санвузлів характерна постійно підвищена вологість, перепади температури і бризки води. Особливо це стає актуальною проблемою, якщо ванна не має хорошу вентиляцію. Тому меблі необхідно купувати з вологостійких матеріалів, наприклад, з МДФ або ламінованих ДСП. Ці матеріали витримують і вологість, і перепади температури, на відміну від необробленої натуральної деревини, яка швидко псується і розбухає від вогкості. Бюджетним і практичним варіантом буде також пластик, який має різноманітні кольори і форми, зручний в експлуатації і чищенні, недорогий, але при цьому недовговічний і неміцний. Дзеркала рекомендується вішати мають спеціальну обробку від запотівання, а дерев'яні рами також повинні бути вологостійкими. Що стосується фурнітури, то найдовговічнішою буде з хромованого металу.


Похожие страницы:

  1. Выбираем место для постройки бани
  2. Купити раковину для ванної правильно
  3. Сучасний декор у ванній кімнаті
  4. Меблі для ванної кімнати