Февраль 26, 2018 – 17:55

Вентиляція кришіПроцесс будівництва приватного дерев'яного будинку передбачає вирішення маси питань.

Зокрема, де на ділянці буде розташовуватися будинок, невелика насосна станція, якою буде планування кімнат, розташування комунікацій, системи вентиляції будинку. При цьому особлива увага приділяється вентиляції горища, оскільки волога негативно позначається на дерев'яних поверхнях і може викликати утворення гнилі, цвілі. Конденсат може осідати і на покрівельних матеріалах, і на утеплювачі, який в результаті зібралася вологи може втратити всі свої основні характеристики.

Вентиляція для нежитлового горища

Качественная сетка рабица купить Харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо горище у Вас не служить додатковою кімнатою, просто подбайте про те, щоб були забезпечені вентиляційні отвори під покрівлею. Якщо отвори були розташовані правильно, повітряний потік буде проходити по всій площі приміщення і циркулювати через карнизні зазори. Таким чином, зайва волога просто не буде утворюватися. Щоб потік повітря проходив правильно, фахівці рекомендують робити вентиляційний зазор шириною близько п'яти сантиметрів між покрівельним матеріалом і гідроізоляцією. У деяких покрівельних матеріалах передбачаються плитки для вентиляції з отворами.

дефлектори

Інший спосіб вирішення цієї проблеми - використовувати дефлектори, які примусово створюють вентиляцію в приміщенні. Але про них варто задуматися ще на етапі монтажу покрівлі, тому що нижня частина дефлектора за правилами повинна перебувати під гідроізоляцією для витяжки вологого і утепленого повітря з горища. Популярні також і вентиляції-подухі (карнизні, конькові), слухові вікна, які часто використовувалися ще десять років тому, але сьогодні вже визнаються малоефективними.


Похожие страницы:

  1. ​Теплі вікна TWIG
  2. ​Клей для дерева
  3. ​Уборка офиса
  4. ​Минеральная вата