Ноябрь 7, 2014 – 05:45

Основними відмітними рисами цього стилю є розміщення елементів інтер'єру у вертикальному положенні, а також присутність ажурних орнаментів. Також характерно наявність вітражів, великих вікон у фігурних рамах, граціозних колон і стрілчастих склепінь.


Якщо проаналізувати різні види оформлення приватних будинків, квартир, окремих приміщень, то готичний стиль в інтер'єрі неможливо переплутати ні з одним іншим. З одного боку, він начебто трохи похмурий, щось є в ньому містичного і чаклунського, але з іншого боку - витончений і зачаровує.

Як правило, вітальня в готичному стилі це делікатне, елегантне і одночасно стримане прояв багатства господаря будинку. Оптимальним таке оформлення є для великих котеджів і заміських будинків, однак, якщо приміщення вітальні в міській квартирі досить просторе, то реалізувати задум створення готичного інтер'єру цілком можливо.

Слід пам'ятати, що готика це особливий стиль, який передбачає насамперед достатню висоту стель - близько 3 метрів. Що стосується колірного оформлення, то спочатку потрібно створити чистий білий стеля, він повинен бути матовим, без блиску. Далі стельова поверхня декорується прогонами і балками, виготовленими зі старої або штучно зістареної деревини, покритої лаком. Дуже ефектно виглядає підвішена до такого стелі кована люстра - це може бути одна велика або кілька маленьких люстр.

Вітальня в готичному стилі припускає для оформлення стін також використовувати натуральне темне дерево, панелі, що імітують природний камінь, також оригінально виглядають настінний розпис, причому тони повинні бути використані самі насичені. Також слід пам'ятати, що обробка повинна виглядати натурально і природно, а не нагадувати театральні декорації.

Особливу увагу потрібно приділити і обробці підлоги. Краще всього використовувати кілька грубуваті матеріали - натуральний камінь спеціальної обробки або плитку, яка імітує гранітну поверхню.

При виборі предметів інтер'єру та меблів потрібно намагатися, щоб вони максимально відповідали стилю Середньовіччя. Так, чудово виглядають в готичному стилі старовинні буфети на високих ніжках, двостулкові шафи, скрині, обтягнуті шкірою і оббиті блискучим золотистим металом, позеленевшим від часу. Гармонійно сморятся також у вітальні масивні стільці з дерева з високими прямими спинками.


Похожие страницы:

  1. Якісний ремонт квартир
  2. Пластиковые водостоки
  3. Сітка проти москітів