Апрель 17, 2018 – 19:04

СИЛОВІ ТРАНСФОРМАТОРИ

- Масляні трансформатори.

Цей вид силових трансформаторів потужністю 16-1600 кВА, напруги 6-35 кВ, призначений для перетворення електроенергії в електричних мережах змінного струму частотою 50 Гц. Представлені в каталозі масляні трансформатори не вимагають випробувань масла і ремонту протягом усього терміну експлуатації. Випускаються в герметичному виконанні без розширювача.

- Сухі трансформатори.

Трифазні сухі трансформатори з геафолевой литою ізоляцією типу ТСГЛ, ТСЗГЛ, ТСЗГЛФ потужністю 100-2500 кВА, напругою 6-10 кВ, використовуються для зниження напруги в електромережах змінного струму частотою 50 Гц. Це обладнання еколого і пожаробезопасно, тому може бути використано в житлових будинках, шахтах, кінотеатрах та інших об'єктах, що вимагають підвищеної безпеки.

Качественный измерительный трансформатор напряжения купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- комплектні трансформаторні підстанції.

Підстанції БКТП, КТП, КТПН (кіоскових, блочно-модульні, утеплені, шафові, бетонні, підстанції внутрішньої установки) потужністю 25-1600 кВА застосовуються для прийому електроенергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц, напругою 6 або 10 кВ, транзиту електричної енергії (підстанції прохідного типу) і її перетворення в електроенергію напругою 0,4 кВ, а також для електропостачання та захисту споживачів населених пунктів.

ВИМІРЮВАЛЬНІ ТРАНСФОРМАТОРИ НАПРУГИ

Вимірювальні трансформатори застосовуються в якості вимірювального перетворювача при вимірах великих напруг, струмів. Найбільш часто вимірювальні трансформатори застосовують в розподільних пристроях і в ланцюгах змінного струму високої напруги для вимірювань сили струму, напруги, потужності, енергії в безпечних умовах.

Вимірювальні трансформатори класифікуються по виду вимірюваного значення:

трансформатори струму (змінного);

трансформатори постійного струму;

трансформатори напруги;

За кількістю коефіцієнтів трансформації:

однодіапазонні;

багатодіапазонні;

За способом монтажу:

зовнішньої установки;

внутрішньої установки;

вбудовані;

накладні;

переносні;

За матеріалом діелектрика:

масляні;

сухі;

газонаповнені;

Продаж трансформаторів вимірювальних, силових, струму і напруги оптом і в роздріб є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії. Вигідна ціна на трансформатори, доставка, тільки якісна продукція та надійні постачальники є нашими пріортетамі.


Похожие страницы:

  1. Аналізатори газу
  2. Выбор плитки для кухни
  3. Широкоформатная печать
  4. Пластиковые водостоки
  5. Пластикові вікна