Май 9, 2017 – 08:31Будівництво будинків з блоків

Недороге житло на сьогодні - найпопулярніший вид в будівельній сфері, при цьому бажано, щоб будинок відрізнявся екологічністю і комфортністю. Будинок, побудований з блоків, поєднує в собі кращі якості цегляного і дерев'яного житла. Взимку вам буде тепло, а влітку - прохолодно. Зауважте, що блоки всіх видів відрізняються від інших будівельних матеріалів міцністю, довговічністю і низькою вартістю. Та й побудувати такий будинок набагато швидше, ніж із цегли або дерева. Загальна економія складе не менше 40%, якщо порівнювати з іншими будівельними матеріалами.

Профессиональные услуги адвоката по гражданским делам по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Блочний будинок ніколи не загориться і не загніет - це додаткова перевага, яке говорить на користь вибору саме такої будови. Звичайно, при виборі блочного будинку, виникнуть свої недоліки, проте вони не такі істотні. Наприклад, блоки вимагають декоративного облицювання, але і в цьому є свій плюс - ви зможете вибрати будь-який варіант, який перетворить ваш будинок до палацу.
Отже, розглянемо основні блоки, з яких можна побудувати недороге, але якісне і сучасне житло.

Газобетонні блоки.
Ці блоки відрізняються міцністю і довговічністю. Для будівництва котеджу цей матеріал максимально зручний, так як має невелику об'ємну масу - 400-500 кг / м2, при цьому міцність становить (сила стиснення) - 28-40 кгс / м2. Здебільшого блоки даного виду застосовуються при малоповерховому будівництві. Гарантія якості складає 80 років комфортного проживання, але при грамотній експлуатації будинок прослужить вдвічі більше. Газобетонні блоки відрізняються також високими теплоізоляційними характеристиками. Їх геометричні розміри максимально точні, тому при будівництві буде доступна технологія тонкошарова кладки.
Малий розмір швів також зменшує розмір "містків холоду", тому теплових втрат буде менше. З причини малої ваги блоків не буде потрібно облаштовувати капітальний фундамент, що також призводить до суттєвої економії. Зверніть увагу, що один блок займає (залежить від обраного розміру) більше п'яти цегли. Газобетон екологічний, має структурну основу, яка "дихає", а також довговічний, має стабільні розміри і не змінює свої розміри під впливом вологи.


Похожие страницы:

  1. Будівництво будинку з дерева
  2. Технология монтажа натяжных потолков
  3. Особливості будівництва будинків з цегли