Ноябрь 3, 2014 – 12:50

Будь-якому власнику заміського ділянки хочеться облаштувати садові доріжки, завдяки яким легко оформити ландшафт і просто пересуватися по території. У нашій статті мова піде про самостійне облаштування дерев'яних доріжок для саду.


Оптимальним варіантом може стати покупка спила в готовому вигляді, який нерідко коштує навіть дорожче ніж паркетна дошка дуб селект, до того ж ви не зможете проявити майстерність. А можна зайнятися самостійною підготовкою необхідного матеріалу, адже це досить проста справа. Для цього вам потрібно придбати в будівельному магазині антисептичний засіб, призначений для обробки деревини. Також прекрасні результати будуть досягнуті, якщо просочити спіл розчином з води і мідного купоросу. Після обробки дерева дайте можливість добре висохнути вихідного матеріалу.

На черговому етапі підготовки необхідно покрити нижню частину зрубу розплавленим бітумом. Краще придбати бітум, який реалізується в брикетах. Буде потрібно не більше ніж один мішок, а те, що залишиться пізніше можна застосувати в господарстві.

Для розплавлення брикетів підійде звичайна піч, яку можна змайструвати у дворі. Потрібно викласти цеглу для створення підставки, встановивши їх на відро або іншу ємність з металу, поклавши в неї брикети. Розпаліть під відром вогонь. Занурюючи нижню частину зрубу в розплавлений бітум, відкладайте його просихати.

Можна скористатися ще одним варіантом розплавлення бітуму. Його потрібно покласти в простору ємність з металу, залив зверху бензином і закрити щільною кришкою. Через деякий час бітум повністю розплавиться. Бітум, який був розплавлений в холодному вигляді, підходить для ефективної обробки дерева, так само як і гарячий бітум.


Похожие страницы:

  1. Будівництво огорожі з дерева Своїми Руками
  2. Ворота для гаража своїми руками
  3. Двері з дерева своїми руками