Декабрь 15, 2014 – 19:44

Повальне захоплення оздобленням інтер'єрів новими сучасними матеріалами ставить уположення забутих і недуже популярних старі добрі технології, які служать людям вже багато століть. Так відбувається і з паркетною підлогою. Звичайно, вінкоштує дорожче ламінату або керамічної плитки, він складніше в монтажі, для нього обов'язково потрібно пристрій міцного підстави і армування стяжки підлоги, але переваги його не замінить жоден інший вид покриття. Природна краса фактури дерева, тепло паркетного покриття, міцність ізносостійкість, можливість ремонту поверхні підлоги зарахунок шліфування та фарбування - ось неповний перелік переваг паркетної підлоги. Ну, а в дизайні інтер'єру встилі «ретро» він просто незаміним.

Хоча, шведські дизайнери стокгольмської студії Tham & VidegardArchitect довели, що і вархимодернових стилях паркет може виглядати цілком доречно і сучасно. Ось приклад.

Квартира, про яку йдеться, розташовується в Стокгольмі, Швеція. Щоб відобразити прекрасні кольори різних пірроку, художники гралися з відтінками червоного, жовтого, зеленого, коричневого, рожевого і помаранчевого, щоб створити дивовижні головоломки напідлозі і настінах квартири. Пристрій яскравого і веселого паркету було натхненне безпосередній близькості квартири допарку Хумлегорден, дивовижну палітру природних кольорів якого, можна побачити з вікон будинку. Це також пояснює, чому квартира була названа Хумлегорден Апартаменти. Всі кольори були майстерно застосовані в кімнатах квартири і представляють чотири сезони: від зимових сірого і чорного кольорів, літніх відтінків зеленого до помаранчевого, червоного і жовтого, властивих осені.


Похожие страницы:

  1. Будівництво паркану з профнастилу своїми руками
  2. Главные преимущества покупки квартиры в новостройке
  3. Будівельна арматура та її застосування