Октябрь 26, 2017 – 17:41

Одним з найбільш широко застосовуваних будівельних матеріалів, безперечно, є цемент. Без нього не обходиться практично жодне будівництво, незалежно від того, чи будується стриманий дачний будиночок, або ж розкішний котедж.

Людина, що зіткнувся з необхідністю придбати цемент, може замислитися над питанням: як вибрати якісний товар і не бути обдуреним? Від якості цементу безпосередньо залежить довговічність споруди, а кількість фальсифікатора на ринку, на жаль, дуже багато. Тут будуть розглянуті основні правила, якими слід керуватися, вибираючи цемент.

У першорядні чергу, належить звернути увагу на країну-виробника. Серед представленого на ринку цементу найчастіше зустрічається цемент вітчизняного виробництва, а також імпортний, привезений з країн Азії, головним чином, з Китаю. Рекомендується вибирати російський цемент. По-перше, закордонна продукція, перш ніж потрапити в магазин, піддається тривалому транспортуванні, але ж відомо, що термін зберігання цементу не дуже великий, і чим він «свіже», тим краще. По-друге, якщо вітчизняний цемент виявиться неналежної якості, існує можливість звернутися безпосередньо до виробника. Пред'явити свої претензії виробнику, чиї заводи розташовані в далекому Китаї, буде не в приклад складніше. Достовірності заради, слід сказати, що вартість імпортного цементу, як правило, нижче, але питання про доцільність подібної економії залишається відкритим.

Крім цього, слід ретельно вивчити упаковку. Вона зобов'язана демонструвати собою щільні, трьох-чотирьохшарові паперові мішки, на етикетці яких зазначено повна інформація про виробника, його контактні дані, а також маркування цементу і датування його розфасовки. Дата придатності становить не більше двох місяців. Відвідавши спеціалізовані форуми в Інтернеті, можна скласти певну думку про репутацію того чи іншого заводу-виготовлювача.

Не зайвим буде переконатися, що фактична вага мішка відповідає заявленому. Нерідко буває так, що недобросовісний виробник банально не досипає цемент в мішок. При цьому, в деяких випадках, надіявся може становити до 10-15 кг.

Крім усього іншого, властивість цементу є можливість оцінити самостійно, на дотик. Хороший цемент повинен бути м'яким і розсипчастим, одноманітною консистенції. Наявність грудок не допускається.

Непрямим ознакою якості цементу може бути його ціна. Якщо вартість значно нижче інших зразків цементу такий же маркування, то це повинно насторожувати. Зрозуміло, фінансове питання для багатьох грає не останню роль, але не слід випускати з пам'яті, що скупий платить двічі, і кошти, здавалося б, так вдало зекономлені сьогодні, завтра можуть обернутися значно більшими витратами.

Найбільш же надійним способом придбання цементу можна вважати покупку безпосередньо у виробника, або у продавців, безпосередньо з ним співпрацюють.


Похожие страницы:

  1. ​Як побудувати будинок з бетону
  2. ​Новобудови з обробкою у Луцьку
  3. ​Як зробити розчин для стяжки