Октябрь 30, 2014 – 09:20

Літо в самому розпалі, але вже зараз батьки майбутніх школярів активно займаються підготовкою до нового етапу в житті своїх дітей, закуповують шкільну форму, канцтовари, підручники і, звичайно ж, планують переобладнання дитячої.

Дитяча кімната для дитини-це цілий світ зі своїми законами і правилами. Тут малюк грає, відпочиває і займається, але в міру дорослішання його інтереси та обов'язки змінюються, пред'являючи до нього все більше вимог. Ще вчорашній дошкільник сьогодні насолоджується легкими і теплими днями перед початком серйозної і тривалої роботи - навчання в школі. Крім психологічної підготовки і усвідомлення зміни власного статусу, дитині необхідно також організувати простір його кімнати.
При організації простору кімнати школяра необхідно слідувати одному правилу, яке притаманне і для кімнати навіть маленької дитини, виділення окремих зон. Одне з найголовніших місць у кімнаті школяра повинна займати зона для навчання. Дуже важливо, щоб місце для майбутніх занять знаходилося в добре совещенном місці. Але при цьому воно повинно розташовуватися так, щоб у процесі навчання дитина не відволікався, приміром, на іграшки та інші його улюблені заняття.
Хоча уроки та навчання важливі для школяра, для першокласника це ще досить незвичні і складні заняття, тому в робочій зоні щось ще має нагадувати йому про його безтурботному дитинстві, наприклад, улюблені книги або ж невелика іграшка. Але, не дивлячись на це, батькам слід допомогти дитині підготуватися морально до його нового етапу в житті. В кімнаті можна повісити «дорослі» плакати, які стануть особливим символом дорослішання в недавньому минулому дошкільника.
При організації кімнати школяра не варто забувати про ігровій зоні. Тут дитина зможе насолодитися своїм дитинством, відпочити і пограти з улюбленими іграшками. Для школяра надзвичайно важливі фізичні навантаження, тому в цій зоні буде не зайвим встановити шведську стіну. Її універсальність дозволить навіть через кілька років дитині зганяти свою енергію і розвиватися фізично.
Не менш важливий для школяра повноцінний сон, тому зона для відпочинку також вимагає до себе уваги. З появою додаткових меблевих предметів не завжди вдається грамотно розмістити все на невеликому просторі. У таких випадках краще купувати готові комплекси, наприклад, ліжко-горище, який вміщує в себе відразу спальне місце та повноцінну робочу зону.
Найчастіше ремонт котеджів не завершується лише змінами в кімнаті школяра. Багато батьків виявляють бажання провести комплексний ремонт усіх кімнат, як символічний початок нового етапу в житті всієї родини. Студія «Подія» пропонує свої послуги ремонт котеджів, включаючи повний спектр робіт. Досвід співробітників студії дозволяє здійснювати навіть самі сміливі та оригінальні проекти обробки і ремонту. При цьому всі етапи робіт здійснюються під повним контролем студії. Все, починаючи від консультації клієнтів, закінчуючи доставкою всіх необхідних матеріалів, здійснюється в короткі терміни і дозволяє на найвищому рівні здійснити всі задумані проекти.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  2. Будівництво плавдач Своїми Руками
  3. Секрети дизайну двокімнатної квартири
  4. Ремонт квартиры с дизайнером или без него