Апрель 20, 2018 – 17:18

Найстрашніше для багатьох людей - це необхідність періодично проводити генеральне прибирання в квартирі. Пил за шафами і під кріслами накопичується, зайві речі не вміщаються на полиці, світло перестає проходити через забруднені вікна. За один день з такою роботою не впораєшся, а бажання займатися цим немає взагалі - на вихідних хочеться відпочити після важкої робочого тижня. Але не потрібно турбуватися. Відпочивайте! Вам залишається тільки подзвонити в нашу клінінгову компанію, призначити день прибирання і обговорити деталі замовлення. Після цього можете спокійно відпочивати, наприклад, поїхати на шашлики, а ми в цей час впораємося з вашої нелегким завданням.

"Гвардія чистоти" - всі види прибирання квартир

Клінінгова компанія "Гвардія чистоти" - це справжні професіонали, для яких генеральна, після ремонту та інші види прибирання квартир не страшний сон, а улюблена робота. Ми зробимо прибирання так, що ви точно залишитеся задоволені. У квартирі буде ідеальна чистота - ви помітите: дихати стане дійсно легше! - при цьому ми вкладемося в максимально короткий термін. Ціни "Гвардії чистоти" доступні всім. Ми готові піти своїм замовникам на зустріч в будь-якому питанні.

Замовлення генерального прибирання квартир в клінінговій компанії на сторінці https://chistota.net.ua/uborka-kvartir/ з кожним роком стає все популярнішим, і це справедливо - ви економите свій час, відпочиваєте, ми в цей час виконуємо небажаними вами, але улюблену нами роботу. Тим більше професіонали своєї справи виконають роботу швидше і ефективніше, а результат буде радувати вас довше, ніж від власної прибирання.

Періодичність проведення генерального прибирання може бути різною: хтось робить це раз в кілька місяців, хтось раз-два на рік.

Що входить в замовлення генерального прибирання в квартирі у нашій клінінгової компанії:

 • Очищення поверхонь квартири від забруднень, плям, бруду;
 • Миття вікон, в тому числі рам, підвіконь, відливів;
 • Миття та прибирання ванної кімнати і санвузла: очищення від забруднень сантехніки, ретельне миття підлоги, стін, інших різних поверхонь. Ми використовуємо при цьому тільки сучасні і безпечні миючі засоби;Очищення від пилу і бруду вентиляційних решіток - тим самим створюється безперешкодний прохід для повітря, і в квартирі стає легше дихати;
 • Прибирання в кухні: очищаємо меблі, техніку, все поверхні (в тому числі настінну плитку) з використанням професійної хімії, що не ушкоджує поверхні;
 • Ретельне миття підлог по всій квартирі;
 • Миття (чистка) килимів і подібних покриттів;
 • Видалення пилу з поверхонь квартири вологим способом;
 • Полірування скла та скляних поверхонь, дзеркал, ламп, люстр. Очищення дверних ручок і дверей;
 • Кінцевий пункт - винос скупчився сміття.

Похожие страницы:

 1. Принцип дії повітряного теплового насоса для опалення
 2. Оздоблення квартир будь-якої складності
 3. Будівництво пальових фундаментів Своїми Руками
 4. Укладання плитки від сервісного центру послуг "Тенд"